Володимир Лапа не задоволений роботою Держпродспоживслужби
Володимир Лапа не задоволений роботою Держпродспоживслужби

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа зазначив, що він не задоволений результативністю роботи служби. Про це він повідомив під час панельної дискусії про фальсифікації молочної продукції на конференції "Молочний бізнес-2018", передає Kurkul.com.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба приєдналася до повномасштабної роботи Інформаційних систем ринкового нагляду.

«Щодо результативності роботи Держпродспоживслужби. Чи задовольняє вона мене. Ні, зараз вона мене не задовольняє. Але системна робота почалася тільки влітку цього року, коли прийняття згаданого Закону надало нам можливість здійснювати перевірки», — наголосив Володимир Лапа.

Він зауважив, що Держпродспоживслужба не проводить «рейдів» щодо ​​перевірки продуктів.

Ми ведемо системну роботу. Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, кормах, побічних продуктах тваринного походження, здоров'я і благополуччя тварин» набув чинності 4 квітня поточного року», — зазначив голова Держпродспоживслужби.

Так, Урядом вже затверджена періодичність планового контролю, який буде вже проводитися не раз в два-три роки, а, наприклад, для підприємств торгівлі — раз на півроку. Таким чином, вже можна проводи перевірки не лише після скарги споживачів, а і проводити планові перевірки.

Чи є у мене відчуття, що всі перевірки закінчуються тим результатом, яким вони повинні закінчуватися? Ні. Такого відчуття у мене немає. Але я вважаю, що більшість перевірок закінчується адекватно», — наголосив Володимир Лапа.

За його словами, попри те, що системна робота ведеться певний час, результати непогані.

 

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...