Воєнний стан – нові деталі: перелік областей, обмеження прав для громадян і компаній
Воєнний стан

AgroPolit.com зібрав найважливіші деталі введення воєнного стану на 30 днів та перелік можливих наслідків для українців і бізнесу.

Детальніше з перебігом поіменного голосування за введення воєнного стану та переліком областей та обмежень для цивільного населення та бізнесу можна ознайомитися у матеріалі: Аналітична інфографіка AgroPolit.

В Мінагрополітики проаналізували можливі ризики, які несе для аграрної галузі ескалація конфлікту в Азовському морі та зумовлений ним режим воєнного стану (ВС) в 10 областях Україніи. Воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

З основних загроз для бізнесу можна виокремити проблеми, які посилилися через агресивні дії з боку РФ у рибної галузі України, логістичні та юридичні проблеми компаній, які займаються бізнесом з прив'язкою до морських портів Азовського моря.

Зокрема фахівці відзначають перспективу зростання страхових премій. Аргументи ті самі, що й пунктом вище. Страхові компанії найімовірніше закладуть додаткові ризики при страхуванні операцій в портах Азовського моря.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

21 квітня 2022
Воєнний стан в Україні продовжено до 25 травня
Сьогодні на засіданні Верховна Рада України продовжила дію воєнного стану в Україні до 25 травня. Про це повідомляє АgroРolit.com.   ...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...