Євросоюз і надалі підтримуватиме економічну політику чинного керівництва держави, – посол ЄС
посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі

Під час зустрічі Президента України Петра Порошенка з бізнесом під єгідою Європейської бізнес асоціації (ЄБА), яка відбулася 20 листопада, посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що керівництво країни та українці заслуговують на підтримку ЄС, адже дії Президента та уряду свідчать, що економіка України спрямована на консолідацію з ЄС.

Нагадаємо, Петро Порошенко під час зустрічі з бізнесом висловив впевність, що вільному ринку землі в Україні бути

Я не буду повторювати відому більшості інформацію про досягнення керівництва України у підвищенні прозорості закупівель та посиленні макрофінансової стабільності. Ми також знаємо, що Україна йде шляхом інтеграції з ЄС. Сьогодні 42 % українського експорту відправляється до Європи. Ці показники на 35 % перевищують показники, які були ще чотири роки тому. Це означає, що Україна змогла переорієнтувати свій експорт на Захід», – заявив Хюг Мінгареллі.

 

Проте, не зважаючи на позитивні моменти, Мінгареллі зазначив, що Україні потрібно зміцнювати свої макрофінансові показники. Це допоможе, передусім, економічному зростанню країни. Посол звернув увагу, що Петро Порошенко, який у той час слухав промову, може також вплинути на цю ситуацію.

Для того щоб зміцнити свої позиції на міжнародних ринках, Україні потрибно  підвищити макрофінансову стабільність. Ми впевнені, що Президент україни може допомогти у вирішенні цього питання», – впевнений посол ЄС.

Хюг Мінгареллі зауважив, що в Україні було багато чого зроблено для зростання економіки за останні чотири роки. Ці заслуги він визнає досягненням керівництва країни, проте, посол зауважив, що українцям ще є над чим працювати.

ЄС та Україна два місяці тому узгодили новий етап макрофінансової допомоги на 1 млрд евро. Це дуже важливо для країни, але ми переконані, що справжнім проривом для України буде повна інтеграція з ринком ЄС. Це зробить економіку україни більш стійкою та диверсифікованою. Ми будемо підтримувати Україну у кожному секторі реформ і також будемо продовжувати співпрацювати з ЄБА – це для нас виключний партнер, який здійснює дуже корисні речі в цій країні», –  заявив Хюг Мінгареллі.

Водночас він визнав, що система міжнародної торгівлі не є досконалою, вона має прогалини та дисбаланси, над якими варто працювати. Посол заявив, що міжнародна торгова система стикнулася з великою проблемою у вигляді протекціонізму.

Протекціонізм – це не відповідь. Це хибний шлях. Він не допомагає торгівлі. У ЄС вважають, що це відбулося через політичні помилки. Але у Євосоюзі вірять у справедливу торгівлю. І ми думаємо, що відповідь – це модернізація всесвітньої торгової організації через переговори та посилення системи міжнародної торгівлі, що базується на загальноприйнятих правилах», – заявив Мінгареллі.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

23 листопада 2018
Ухвалення держбюджету допоможе Україні отримати фінансову допомогу від ЄС та Світового банку – Маркарова
Ухвалення парламентом України Державного бюджету України на 2019 рік допоможе отримати макрофінансову допомогу від Європейського Союзу та Світового...

Вибір редакції

18 жовтня 2021
Перші сто днів роботи ринку землі – перевага на боці оренди
Минули перші сто днів роботи ринку сільськогосподарських земель. Ми вже можемо оцінити перші результати, доступні нам завдяки моніторингу...
14 жовтня 2021
Ринок землі – результати від Мінагро, Мінюсту, Нотаріальної палати та Держгеокадастру
Мінагро оприлюднило результати роботи 100 днів робити ринку землі. За даними земельного моніторингу відомства, куплено і продано 70 569 га землі, що...
12 жовтня 2021
Іван Чайківський: Уряд у 2022 році мав би запропонувати аграріям спецрежим для створення доданої вартості
Агросектор у новому політичному сезоні обіцяє знову бути однією з ТОП-тем. Підстав вдосталь: зростання цін на газ породжує вже зараз питання, що буже...