Завадський Сергій Олександрович

Т.в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Відповідно до даних сервісу YouControl, раніше Завадський працював на посаді заступника директора філії – начальника управління землевпорядних, землеоціночних, топографо-геодезичних та картографічних робіт у харківській регіональній філії ДП "Центр державного земельного кадастру".

2017 рік – здобув посаду директора ДП "Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" та працював на ній до березня 2020 року.

Згодом посадовець виконував обов'язки директора Департаменту ведення державного земельного кадастру Держгеокадастру.

У декларації за 2019 рік Завадський вказав, що володіє двома квартирами в Харкові площею 52 та 88 квадратних метри. Також він володіє часткою квартири в місті Докучаєвське на Харківщині площею 63 квадратних метри.

Родина Завадського має квартиру в Міловій Балаклійського району Харківської області площею 64 квадратних метри й земельну ділянку на Вінничині площею понад 29 тисяч квадратних метрів.

У 2019 році Сергій Завадський отримав за місцем роботи зарплату у розмірі 291 тисяча гривень. Посадовець та його родина зберігають пів мільйона гривень готівки.

Вибір редакції

15 квітня 2021
Держпідтримка аграріїв 2021: агрострахування, посуха, зрошення, картоплярство, органічна продукція та гречка
Окрім 5 класичних напрямів держпідтримки сільгоспвиробників, які фінансуються з бюджету країни, у 2021 році з'явилося ще шість нових програм....
19 березня 2021
Земельна реформа – на фініші: земельна децентралізація та електронні земельні торги
Про ключові положення законопроекту 2194 (про земельну децентралізацію, реорганізацію Держгеокадастру, передачу розпорядження державними землями на...
12 березня 2021
Структура аграрного експорту України з США, Китаєм, Ізраїлем, ОАЕ та ЄС за 2017-2020 роки
Нова експортна стратегія України на наступні 5 років з’явиться у 2021 році. За планами уряду, її відшліфують спільно з Радою з...