Завадський Сергій Олександрович

Т.в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Відповідно до даних сервісу YouControl, раніше Завадський працював на посаді заступника директора філії – начальника управління землевпорядних, землеоціночних, топографо-геодезичних та картографічних робіт у харківській регіональній філії ДП "Центр державного земельного кадастру".

2017 рік – здобув посаду директора ДП "Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" та працював на ній до березня 2020 року.

Згодом посадовець виконував обов'язки директора Департаменту ведення державного земельного кадастру Держгеокадастру.

У декларації за 2019 рік Завадський вказав, що володіє двома квартирами в Харкові площею 52 та 88 квадратних метри. Також він володіє часткою квартири в місті Докучаєвське на Харківщині площею 63 квадратних метри.

Родина Завадського має квартиру в Міловій Балаклійського району Харківської області площею 64 квадратних метри й земельну ділянку на Вінничині площею понад 29 тисяч квадратних метрів.

У 2019 році Сергій Завадський отримав за місцем роботи зарплату у розмірі 291 тисяча гривень. Посадовець та його родина зберігають пів мільйона гривень готівки.

Вибір редакції

17 серпня 2022
Акциз на пальне зросте: що буде з цінами на бензин і дизель?
Парламент пропонує поновити акциз на пальне у сумі 100 євро за 1000 літрів. Законопроект із цією нормою (№7668 «Про внесення змін до розділу ХХ...
25 липня 2022
Розблокування морських портів України для вивезення зерна – це пермога чи зрада?
Заступник директора Департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов розповів деталі угоди про експорт зерна, підписаної...
24 липня 2022
Зернове перемир’я: наслідки та основні питання до підписаного договору у Стамбулі
Угоду про розблокування українських портів для експорту зерна підписали в Стамбулі представники Туреччини, ООН та України. Аналогічне візування...