Завадський Сергій Олександрович

Т.в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Відповідно до даних сервісу YouControl, раніше Завадський працював на посаді заступника директора філії – начальника управління землевпорядних, землеоціночних, топографо-геодезичних та картографічних робіт у харківській регіональній філії ДП "Центр державного земельного кадастру".

2017 рік – здобув посаду директора ДП "Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" та працював на ній до березня 2020 року.

Згодом посадовець виконував обов'язки директора Департаменту ведення державного земельного кадастру Держгеокадастру.

У декларації за 2019 рік Завадський вказав, що володіє двома квартирами в Харкові площею 52 та 88 квадратних метри. Також він володіє часткою квартири в місті Докучаєвське на Харківщині площею 63 квадратних метри.

Родина Завадського має квартиру в Міловій Балаклійського району Харківської області площею 64 квадратних метри й земельну ділянку на Вінничині площею понад 29 тисяч квадратних метрів.

У 2019 році Сергій Завадський отримав за місцем роботи зарплату у розмірі 291 тисяча гривень. Посадовець та його родина зберігають пів мільйона гривень готівки.

Вибір редакції

23 вересня 2021
Огляд законопроєкту про організацію водокористувачів та меліорацію
Юрист Kosovan Legal Group Валентин Бичек проаналізував законопроект 5202 про організацію водокористувачів та стимулювання гідротехнічної...
22 вересня 2021
Аграрний комітет Верховної Ради наполягає на збільшенні майже вдвічі держпідтримки сільгоспвиробників у 2022 році
Під час засідання підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі комітету Верховної Ради України з питань...
21 вересня 2021
Аграрії отримали з бюджету 1,5 млрд грн дотацій за 2021 рік
Державна підтримка підприємствам АПК за 2021 рік виплачена аграріям в розмірі 1 млрд 551 млн грн із передбачених в бюджеті 4,5 млрд грн. Про це...