Завадський Сергій Олександрович

Т.в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Відповідно до даних сервісу YouControl, раніше Завадський працював на посаді заступника директора філії – начальника управління землевпорядних, землеоціночних, топографо-геодезичних та картографічних робіт у харківській регіональній філії ДП "Центр державного земельного кадастру".

2017 рік – здобув посаду директора ДП "Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" та працював на ній до березня 2020 року.

Згодом посадовець виконував обов'язки директора Департаменту ведення державного земельного кадастру Держгеокадастру.

У декларації за 2019 рік Завадський вказав, що володіє двома квартирами в Харкові площею 52 та 88 квадратних метри. Також він володіє часткою квартири в місті Докучаєвське на Харківщині площею 63 квадратних метри.

Родина Завадського має квартиру в Міловій Балаклійського району Харківської області площею 64 квадратних метри й земельну ділянку на Вінничині площею понад 29 тисяч квадратних метрів.

У 2019 році Сергій Завадський отримав за місцем роботи зарплату у розмірі 291 тисяча гривень. Посадовець та його родина зберігають пів мільйона гривень готівки.

Вибір редакції

30 червня 2023
Ринок землі в Україні – якими були два роки роботи?
Відкладати чи ні другий етап ринку землі в Україні (допуск юросіб), чи багато українців стало власниками землі і чи планують вони надалі стати...
19 червня 2023
Аналіз закону 3065-IX про зміну механізмів набуття прав власності на земельні ділянки 
Зміна механізмів набуття прав власності на земельні ділянки, відміна переважного права купівлі сільськогосподарської землі для юросіб та 100 гектарів...