Свириденко Юлія Анатоліївна

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства
Вік: 33 роки

Профіль в Соц. мережах

Народилася 25 грудня 1985 року в м. Чернігів в сім’ї службовців.

Освіта: 

2003 р. – закінчила Чернігівську ЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов. Брала активну участь у шкільному самоврядуванні як депутат шкільного парламенту.

Після закінчення школи вступила до Київського національного торговельно-економічного університету на факультет економіки, менеджменту та права. Будучи студенткою проявляла активну життєву позицію та розвивала організаторські здібності, завдяки чому заслужила авторитет та повагу серед однокурсників, а згодом здобула перемогу в номінації «Кращий студент спеціальності».

2008 р. – закінчила університет та отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Менеджмент антимонопольної діяльності».

В тому ж році вступила до аспірантури Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Економіка та управління національним господарством». Наразі працює над кандидатською дисертацією на тему «Регулювання процесу концентрації капіталу у сфері товарного обігу в Україні»

Кар'єра:

2009 р. – пройшла повний курс бухгалтерського обліку у Київській школі ринкової економіки (2009 рік). Закінчила курси при Фонді державного майна України та є сертифікованим спеціалістом з оцінки нерухомості та обладнання та з оцінки бізнесу, цінних паперів, нематеріальних активів та інтелектуальної власності (2009, 2011). Пройшла серію тренінгів з оцінки землі у Київському міжнародному інституті бізнесу.

Трудову діяльність розпочала у 2008 році спеціалістом з фінансової роботи українсько-андоррського спільного підприємства «АМП». Згодом працювала експертом-оцінювачем Чернігівського міжміського БТІ та старшим економістом ТОВ «Чернігівторг».

2011 р. – була призначена головою Постійного представництва м. Чернігів у м. Усі (Китайська Народна Республіка) – єдиного представництва українського міста в КНР (на громадських засадах). На посаді голови Постійного представництва сприяла залученню інвестицій до економіки м. Чернігова та Чернігівської області, створенню сприятливих умов іноземним інвесторам для ведення бізнесу в м. Чернігів та Чернігівській області, підтримці зв’язків між органами місцевого самоврядування м. Чернігів та Чернігівської області та регіонів Китайської Народної Республіки, а також між представниками ділових кіл м. Чернігова та Чернігівської області та регіонів Китайської Народної Республіки.

За результатами роботи Постійного представництва в м. Чернігів було зареєстроване підприємство «Еко-Втор» зі 100% іноземних інвестицій та здійснено повний супровід інвестиційного проекту будівництва заводу з виробництва поліефірного волокна. Після запуску виробництва працювала на посаді заступника директора заводу з питань зовнішньоекономічної діяльності.

У травні 2015 перейшла на роботу до Чернігівська облдержадміністрації на посаду радника голови з питань інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності. З 12 серпня 2015 року дотепер працює на посаді директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

Декларації: 2018р.

Вибір редакції

15 жовтня 2019
Ревальвація гривні і наслідки для аграріїв
Аграрії потерпають від ревальвації гривні та прогнозують мільярдні збитки сектору до кінця року. Зміцнення гривні, яке почалося влітку поточного року...
14 жовтня 2019
Ринок землі в Україні: хронологія земельної реформи (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
AgroPolit.com запускає постійний моніторинг подій, пов'язаних із земельною реформою та відкриттям ринку землі в Україні. Ми не пропустимо жодної...
10 жовтня 2019
Бюджет України на 2020 рік для агросектору — чотири сюрпризи
Бюджет України на 2020 рік парламент почав розглядати у профільних комітетах. Перше читання проекту бюджету може відбутися наступного тижня, після...