Шипко Андрій Федорович

Народний депутат України
Вік: 50 років

Профіль в Соц. мережах

Освіта:

1987-1993 рр. — Дніпропетровський медичний інститут, спеціальність — Педіатрія.

2004-2007 рр. — Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, спеціальність — Правознавство.

Кар'єра:

1993-1996 рр. — лікаре у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні.

1996-2006 рр. — займав керівні посади у господарчих підприємствах.

Політична діяльність:

2006-2012 рр. — заступник голови Дніпропетровської обласної ради.

 2012 р. — народний депутат ВРУ VII скликання.

2014-2015 рр. — член групи «Економічний розвиток».

2015-2015 рр. — член групи «Відродження»

З 2015 р. — член групи «Партія Відродження».

Депутат ВРУ 7 та 8 скликань.

У складі комітету ВРУ з охорони здоров'я очолив підкомітет з нових медичних технологій та фармацевтичної галузі.

За час роботи став автором та співавтором багатьох законопроектів. Був співавтором закону, згідно з яким діти військовослужбовців отримали деякі пільги, зокрема при вступі до ВНЗ.

Розробив цілий блок законодавчих ініціатив стосовно розвитку охорони здоров'я України та поліпшення, як якості обслуговування пацієнтів, так і умов праці медпрацівників. 

Нагороди:

2016 р. — увійшов до списку депутатів-лідерів рейтингу відповідальності, складеного аналітичним порталом «Слово і діло».

За рейтингом громадської мережі «Опора» зареєстрував найбільшу кількість законопроектів серед Дніпропетровських депутатів-мажоритарників. 

Соціальна відповідальність:

За сприяння Андрія Шипко у місті Нікополі встановлені безкоштовні для місцевих мешканців томограф та маммограф.

Завжди відкриті для громадян депутатські приймальні, куди щорічно надходить понад 3 000 звернень, більшість з яких стосуються надання допомоги в забезпеченні діагностики та лікування.

На території округу діє програма зі створення нових і реконструкції наявних дитячих ігрових зон і спортивних майданчиків.

Ведеться постійна робота щодо забезпечення закладів охорони здоров'я сучасним обладнанням.

Щорічно проводиться ряд заходів, в рамках програми профілактики захворюваності, з проведення безкоштовного обстеження населення — робота пересувного флюораграфа, офтальмологічної установки, забезпечення профоглядів педагогів та ін.

Народний депутат приділяє увагу освітньому та творчому розвитку молоді, надає підтримку громадськості в організації та проведенні свят, є ініціатором ряду просвітницьких проектів: «Місце зустрічі — острів класики», «Казки, що виховують», міжнародний кінофестиваль «Кіноасамблея на Дніпрі».

За підтримки народного депутата, знято дві кінострічки з циклу фільмів про славний козацький край, його культуру та звичаї — «Претерпевший до конца» про життєвий шлях останнього запорізького кошового отамана Петра Калнишевського і фільм «Отаман», присвячений легендарній особистості Івана Сірка.

Декларації: 

2015 р.

2016 р.

2017 р.

2018 р.

Законопроекти

0854 | Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель
10359 | Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»

Вибір редакції

26 березня 2020
Іван Чайківський: Не можна в даній ситуації дозволяти вільний обіг землі, інакше можемо втратити країну
Як вистояти агросектору та утримати 40% притоку валютної виручки в країну в умовах епідемії коронавірусу та глобального економічного шторму, який...
23 березня 2020
Аграрний комітет – скільки законопроектів встигли зареєструвати депутати у новому році
Редакція AgroPolit.com відстежує активність аграрного комітету Верховної Ради ІХ скликання від початку його роботи (з вересня 2019 року). Переглянути...
24 березня 2020
Іван Фурсенко: Надзвичайний стан буде помилковим рішенням, бо ми вб’ємо українське село, малого та середнього аграрного виробника
Уряд запровадив пакет двомісячних податкових пільг для бізнесу та протикоронавірусні заходи по всій країні. Крім того, готуються чергові правки до...