Шипко Андрій Федорович

Народний депутат України
Вік: 49 років

Профіль в Соц. мережах

Освіта:

1987-1993 рр. — Дніпропетровський медичний інститут, спеціальність — Педіатрія.

2004-2007 рр. — Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, спеціальність — Правознавство.

Кар'єра:

1993-1996 рр. — лікаре у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні.

1996-2006 рр. — займав керівні посади у господарчих підприємствах.

Політична діяльність:

2006-2012 рр. — заступник голови Дніпропетровської обласної ради.

 2012 р. — народний депутат ВРУ VII скликання.

2014-2015 рр. — член групи «Економічний розвиток».

2015-2015 рр. — член групи «Відродження»

З 2015 р. — член групи «Партія Відродження».

Депутат ВРУ 7 та 8 скликань.

У складі комітету ВРУ з охорони здоров'я очолив підкомітет з нових медичних технологій та фармацевтичної галузі.

За час роботи став автором та співавтором багатьох законопроектів. Був співавтором закону, згідно з яким діти військовослужбовців отримали деякі пільги, зокрема при вступі до ВНЗ.

Розробив цілий блок законодавчих ініціатив стосовно розвитку охорони здоров'я України та поліпшення, як якості обслуговування пацієнтів, так і умов праці медпрацівників. 

Нагороди:

2016 р. — увійшов до списку депутатів-лідерів рейтингу відповідальності, складеного аналітичним порталом «Слово і діло».

За рейтингом громадської мережі «Опора» зареєстрував найбільшу кількість законопроектів серед Дніпропетровських депутатів-мажоритарників. 

Соціальна відповідальність:

За сприяння Андрія Шипко у місті Нікополі встановлені безкоштовні для місцевих мешканців томограф та маммограф.

Завжди відкриті для громадян депутатські приймальні, куди щорічно надходить понад 3 000 звернень, більшість з яких стосуються надання допомоги в забезпеченні діагностики та лікування.

На території округу діє програма зі створення нових і реконструкції наявних дитячих ігрових зон і спортивних майданчиків.

Ведеться постійна робота щодо забезпечення закладів охорони здоров'я сучасним обладнанням.

Щорічно проводиться ряд заходів, в рамках програми профілактики захворюваності, з проведення безкоштовного обстеження населення — робота пересувного флюораграфа, офтальмологічної установки, забезпечення профоглядів педагогів та ін.

Народний депутат приділяє увагу освітньому та творчому розвитку молоді, надає підтримку громадськості в організації та проведенні свят, є ініціатором ряду просвітницьких проектів: «Місце зустрічі — острів класики», «Казки, що виховують», міжнародний кінофестиваль «Кіноасамблея на Дніпрі».

За підтримки народного депутата, знято дві кінострічки з циклу фільмів про славний козацький край, його культуру та звичаї — «Претерпевший до конца» про життєвий шлях останнього запорізького кошового отамана Петра Калнишевського і фільм «Отаман», присвячений легендарній особистості Івана Сірка.

Декларації: 

2015 р.

2016 р.

2017 р.

2018 р.

Законопроекти

10359 | Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»

Вибір редакції

15 жовтня 2019
Ревальвація гривні і наслідки для аграріїв
Аграрії потерпають від ревальвації гривні та прогнозують мільярдні збитки сектору до кінця року. Зміцнення гривні, яке почалося влітку поточного року...
14 жовтня 2019
Ринок землі в Україні: хронологія земельної реформи (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
AgroPolit.com запускає постійний моніторинг подій, пов'язаних із земельною реформою та відкриттям ринку землі в Україні. Ми не пропустимо жодної...
10 жовтня 2019
Бюджет України на 2020 рік для агросектору — чотири сюрпризи
Бюджет України на 2020 рік парламент почав розглядати у профільних комітетах. Перше читання проекту бюджету може відбутися наступного тижня, після...