Шипко Андрій Федорович

Народний депутат України
Вік: 54 роки

Профіль в Соц. мережах

Освіта:

1987-1993 рр. — Дніпропетровський медичний інститут, спеціальність — Педіатрія.

2004-2007 рр. — Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, спеціальність — Правознавство.

Кар'єра:

1993-1996 рр. — лікаре у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні.

1996-2006 рр. — займав керівні посади у господарчих підприємствах.

Політична діяльність:

2006-2012 рр. — заступник голови Дніпропетровської обласної ради.

 2012 р. — народний депутат ВРУ VII скликання.

2014-2015 рр. — член групи «Економічний розвиток».

2015-2015 рр. — член групи «Відродження»

З 2015 р. — член групи «Партія Відродження».

Депутат ВРУ 7 та 8 скликань.

У складі комітету ВРУ з охорони здоров'я очолив підкомітет з нових медичних технологій та фармацевтичної галузі.

За час роботи став автором та співавтором багатьох законопроектів. Був співавтором закону, згідно з яким діти військовослужбовців отримали деякі пільги, зокрема при вступі до ВНЗ.

Розробив цілий блок законодавчих ініціатив стосовно розвитку охорони здоров'я України та поліпшення, як якості обслуговування пацієнтів, так і умов праці медпрацівників. 

Нагороди:

2016 р. — увійшов до списку депутатів-лідерів рейтингу відповідальності, складеного аналітичним порталом «Слово і діло».

За рейтингом громадської мережі «Опора» зареєстрував найбільшу кількість законопроектів серед Дніпропетровських депутатів-мажоритарників. 

Соціальна відповідальність:

За сприяння Андрія Шипко у місті Нікополі встановлені безкоштовні для місцевих мешканців томограф та маммограф.

Завжди відкриті для громадян депутатські приймальні, куди щорічно надходить понад 3 000 звернень, більшість з яких стосуються надання допомоги в забезпеченні діагностики та лікування.

На території округу діє програма зі створення нових і реконструкції наявних дитячих ігрових зон і спортивних майданчиків.

Ведеться постійна робота щодо забезпечення закладів охорони здоров'я сучасним обладнанням.

Щорічно проводиться ряд заходів, в рамках програми профілактики захворюваності, з проведення безкоштовного обстеження населення — робота пересувного флюораграфа, офтальмологічної установки, забезпечення профоглядів педагогів та ін.

Народний депутат приділяє увагу освітньому та творчому розвитку молоді, надає підтримку громадськості в організації та проведенні свят, є ініціатором ряду просвітницьких проектів: «Місце зустрічі — острів класики», «Казки, що виховують», міжнародний кінофестиваль «Кіноасамблея на Дніпрі».

За підтримки народного депутата, знято дві кінострічки з циклу фільмів про славний козацький край, його культуру та звичаї — «Претерпевший до конца» про життєвий шлях останнього запорізького кошового отамана Петра Калнишевського і фільм «Отаман», присвячений легендарній особистості Івана Сірка.

Декларації: 

2015 р.

2016 р.

2017 р.

2018 р.

Законопроекти

0854 | Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель
10359 | Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...