Острікова Тетяна Георгіївна

Народний депутат України VIII скликання
Вік: 45 років

Профіль в Соц. мережах

Освіта:

1996 р. — закінчила Спеціалізовану середню школу № 15 м. Рівне з поглибленим вивченням англійської мови.

1996-1997 рр. — Словенський національний університет, вивчала словенську мову на підготовчому відділенні, м. Любляна, Словенія.

1997-2002 рр. — Національний університет Києво-Могилянська академія, спеціальність — Правознавство.

Кар'єра:

2002-2007 рр. — почала наукову та викладацьку діяльність, займала посаду асистента, а згодом старшого викладача кафедри галузевих правових наук факультету правничих наук Національного університету Києво-Могилянська академія.

2003-2005 рр. — юрист «Інвестиційно-консалтингової компанії «Універсал-Контракт».

2005-2007 рр. — юрист, адвокат Адвокатського об'єднання «Волков і Партнери».

2007-2014 рр. — пройшла шлях від юриста до заступника генерального директора в одній з найбільших в Україні компаній в галузі дистрибуції ІТ та побутової техніки.

2009 р. — керівник «Юніко-Істейт».

З 2004 р. — член Національної асоціації адвокатів України.

Політична діяльність:

2014 р. — обрана до Верховної Ради України VIII скликання. Член партії «Об'єднання «Самопоміч».

2015 р. — вступила в Міжфракційне депутатське об'єднання «Депутатський контроль».

Декларації: 

2015 р.

2016 р.

2017 р.

2018 р.

Погляди: 

Про дотації аграріям: 

«Рослинництву скасування спецрежиму компенсували відновленням відшкодування ПДВ при експорті, що призвело до скорочення різниці між українськими (CPT-порт) та світовими (FOB) цінами на зернові, бобові та технічні культури, іншими словами виросли закупівельні ціни. Тваринництво ж опинилося під подвійним ударом: з одного боку внаслідок скасування спецрежиму скоротилися доходи, з іншого — виросли витрати через зростання вартості кормів, які складають близько 60% в собівартості виробництва, наприклад, молока і м'яса. Усього тваринники, за оцінками Асоціації виробників молока, втратили близько 6 млрд грн у цінах 2015 року».

Про бюджет: 

«Проект бюджету на 2019 рік є бюджетом збільшення податкового тиску на малий та середній бізнес».

Про Пенсійний фонд: 

«Пенсіонерів все більше, працюючих людей все менше. Можна тільки здогадуватися, що уряд планує покрити дефіцит Пенсійного фонду через посилення податкового тиску на економіку та підвищення ставки ЄСВ для окремих категорій».

 

Законопроекти

249-ІХ | Про внесення змін до деяких законів України (щодо введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону)
10359 | Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...