Нів’євський Олег

Професор Київської школи економіки та координатор дослідницького проекту UaFoodTrade, який виконується спільно з Лейбніц-Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО)

Профіль в Соц. мережах

Має понад 15-річний міжнародний досвід роботи з прикладних досліджень та розвитку агропродовольчих ринків, ланцюжків доданої вартості та оцінки впливу державної економічної та регуляторної політики.

Працював у багатьох проектах розвитку на замовлення таких організацій як Світовий банк, ФАО, USAID ін. Зокрема, керував проектами «Барометр земельної реформи» (за підтримки USAID), «AGRICISTRADE» (за підтримки Єврокомісії) Інституту економічних досліджень і політичних консультацій та «Німецько-український агрополітичний діалог» (за підтримки Міністерства продовольства та сільського господарства ФРН).

З 2012 року був радником з економічної політики проекту «Реформування інвестиційного клімату в Україні» Світового банку. Має досвід роботи в таких країнах як Німеччина, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Уганда, Танзанія, Україна.

Доктор філософії за фахом аграрна економіка та прикладна статистика (Гьотінгенський університет, Німеччина, 2010). Магістр з економіки (Київська школа економіки/ Національний університет «Києво-Могилянська Академія», Україна, 2004).

Спеціалізація: оцінка впливу державної економічної та регуляторної політики, розвиток агропродовольчих ринків продукції та факторів виробництва, ланцюжки доданої вартості, просторова економіка, аналіз ефективності та продуктивності виробництва.

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...