Кулеба Дмитро Іванович

Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції
Вік: 43 роки

Народився 19 квітня 1981 року в Сумах.

Освіта: вища. 2003 року закінчив Інститут міжнародних відносин Київського університету ім. Шевченка за спеціальністю — міжнародне право. Кандидат юридичних наук. Володіє іноземними мовами: англійською та російською.

Кар'єра: 

2003 рік — аташе Служби головного юридичного радника Міністерства закордонних справ України.

2004—2005 рр. — аспірант кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

2005 рік — третій секретар управління юридичного забезпечення МЗС України.

2005—2009 рр. — третій, другий секретар Постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні (з питань ОБСЄ).

2010—2012 рр. — перший секретар, радник, начальник відділу департаменту секретаріату міністра закордонних справ України.

2013 рік — радник віце-прем'єр-міністра України Костянтина Грищенка з гуманітарних питань.

2013 рік — очолює Фонд культурної дипломатії UART.

У червні 2014 повернувся на роботу в Міністерство закордонних справ України на запрошення міністра Павла Клімкіна на посаду посла з особливих доручень з питань стратегічних комунікацій. Зайнявся створенням стратегічних комунікацій МЗС України, впровадженням в роботу міністерства сучасних технологій комунікацій та формуванням публічної дипломатії України.

9 квітня 2016 року — призначений Постійним представником України в Раді Європи. Пріоритетами на посаді стали захист прав людини в окупованому Росією Криму, залучення Ради Європи до реалізації реформ в Україні та протидія безумовному поверненню російської делегації до Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Також посилив культурну присутність України у Страсбурзі.

29 серпня 2019 — віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції. Голова Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції.

 

Вибір редакції

14 серпня 2024
Що буде з цінами на кукурудзу, пшеницю, соняшник, ріпак, сою та ячмінь?
Вартість зернових та олійних нового врожаю зросте. Скільки коштуватиме соняшник, кукурудза, ріпак, соя, ячмінь та пшениця розповів у ексклюзивному...
26 серпня 2024
Як розрахувати мінімальну експортну ціну на пшеницю, кукурудзу, ріпак, ячмінь, сою?
Критерії визначення мінімальних експортних цін на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, сою, ріпак6 волоські горіши, макуху, мед. Детальніше про...
3 вересня 2024
Віталій Коваль: Дерибану державної землі більше не буде, всі – на електронні аукціони
Електронні аукціони з продажу права суборенди на державні землі – нова сторінка земельних відносин, яку перегорнув на 33 році незалежності...