Клопотенко Євген

Український кулінарний експерт, шеф-кухар, бізнесмен, телеведучий

Профіль в Соц. мережах

Освіта:

Народився в Києві.

1994 року Євгена відправили до бабусі, яка переїхала жити в Англію на кілька місяців. У школі № 130, де навчався Євген Клопотенко, діяла програма обміну учнями з інших країн. Євген взяв в ній участь і в 1995 році полетів в Італію. Італійська їжа також вплинула на дитячу свідомість.

Після школи Євген вступив до КУТЕП на факультет міжнародних відносин і отримав можливість пройти практику за кордоном. Так він потрапив до німецького McDonald's. Пізніше працював кухарем в Америці в мексиканському ресторані.

Трудова діяльність:

Після університету працював офіціантом і адміністратором у ресторані Дмитра Борисова . Паралельно розпочав організовувати шоу «CookWars» (змагалися кулінари-аматори). 

2011 року разом з Денисом Слівновим відкрили компанію з виробництва варення «Гастромайстерня Confiture».

У 2015 році Євген Клопотенко взяв участь у 5 сезоні українського кулінарного шоу «МастерШеф», став його переможцем.

Влітку 2016 року поїхав у Париж, де вчився у французькій кулінарній школі «Le Cordon Bleu». Після закінчення навчання Євген Клопотенко повернувся в Україну і почав роботу над зміною культури харчування в країні. У нього є свій кулінарний сайт.

Вибір редакції

30 червня 2023
Ринок землі в Україні – якими були два роки роботи?
Відкладати чи ні другий етап ринку землі в Україні (допуск юросіб), чи багато українців стало власниками землі і чи планують вони надалі стати...
19 червня 2023
Аналіз закону 3065-IX про зміну механізмів набуття прав власності на земельні ділянки 
Зміна механізмів набуття прав власності на земельні ділянки, відміна переважного права купівлі сільськогосподарської землі для юросіб та 100 гектарів...