Кава Олександр

Заступник міністра фінансів України

Профіль в Соц. мережах

Освіта:  

Закінчив бакалаврат та магістратуру Національного університету «Києво-Могилянська академія», отримав диплом історії міжнародних відносин та економіки.

Проходив стажування в Палаті громад Канади, нижній палаті двопалатного Парламенту Канади.

Навчався в Школі державного управління ім. Дж. Кеннеді Гарвардського університету (США) та Державній школі публічного управління (Польща).

Трудова діяльність: 

Розпочав свою кар'єру аналітиком фондового ринку в українській інвестиційній компанії, працюював над проектами з інвестиційного аналізу та консультування іноземних портфельних інвесторів. Також був інвестиційним банкіром із залучення прямих іноземних інвестицій до українських приватних компаній.

2006-2008 рр. – працював директором в UBS Investment Bank AG (Швейцарія). До зони відповідальності входили питання від IPO та M&A до розробки рекомендації щодо удосконалення інвестиційного клімату в Україні.

Був координатором реформи транспортної галузі в Координаційному центрі з впровадження економічних реформ при Президентові України.

2014-2015 рр. – обіймав посаду заступника Міністра інфраструктури України.

З 2015 року – працював в Офісі ефективного регулювання / Better Regulation Delivery Office (BRDO) керівником напрямку «Транспорт».

Очолював Офіс підтримки реформ ЄБРР Державного агентства автомобільних доріг України з 2018 по 2020 рік.

12 серпня 2020 року – призначений заступником Міністра фінансів України.

Вибір редакції

1 липня 2022
Ринок землі – перший рік роботи: ціна землі, купівля продаж, області лідери
З моменту запуску ринку землі в Україні середньозважена ціна 1 га земель для товарного с/г виробництва становить 33 105 грн. За цей період було...
21 червня 2022
Ольга Шевченко: Експортери зерна отримали спрощення оформлення фітосанітарних заходів та процедур
Санітарно-ветеринарний контроль за експортом українського зерна в умовах війни, мораторій на перевірки бізнесу та виключення із цього правила,...
24 червня 2022
Микола Сольський: Існує великий ризик скорочення, як мінімум на 30% посівних площ під озиму пшеницю
Війна і агросектор – як в умовах військової агресії годують країну та світ сільгоспвиробники та чого чекати їм надалі? Про це в ексклюзивному...