Кава Олександр

Заступник міністра фінансів України

Профіль в Соц. мережах

Освіта:  

Закінчив бакалаврат та магістратуру Національного університету «Києво-Могилянська академія», отримав диплом історії міжнародних відносин та економіки.

Проходив стажування в Палаті громад Канади, нижній палаті двопалатного Парламенту Канади.

Навчався в Школі державного управління ім. Дж. Кеннеді Гарвардського університету (США) та Державній школі публічного управління (Польща).

Трудова діяльність: 

Розпочав свою кар'єру аналітиком фондового ринку в українській інвестиційній компанії, працюював над проектами з інвестиційного аналізу та консультування іноземних портфельних інвесторів. Також був інвестиційним банкіром із залучення прямих іноземних інвестицій до українських приватних компаній.

2006-2008 рр. – працював директором в UBS Investment Bank AG (Швейцарія). До зони відповідальності входили питання від IPO та M&A до розробки рекомендації щодо удосконалення інвестиційного клімату в Україні.

Був координатором реформи транспортної галузі в Координаційному центрі з впровадження економічних реформ при Президентові України.

2014-2015 рр. – обіймав посаду заступника Міністра інфраструктури України.

З 2015 року – працював в Офісі ефективного регулювання / Better Regulation Delivery Office (BRDO) керівником напрямку «Транспорт».

Очолював Офіс підтримки реформ ЄБРР Державного агентства автомобільних доріг України з 2018 по 2020 рік.

12 серпня 2020 року – призначений заступником Міністра фінансів України.

Вибір редакції

30 червня 2023
Ринок землі в Україні – якими були два роки роботи?
Відкладати чи ні другий етап ринку землі в Україні (допуск юросіб), чи багато українців стало власниками землі і чи планують вони надалі стати...
19 червня 2023
Аналіз закону 3065-IX про зміну механізмів набуття прав власності на земельні ділянки 
Зміна механізмів набуття прав власності на земельні ділянки, відміна переважного права купівлі сільськогосподарської землі для юросіб та 100 гектарів...