Гвоздович Юлія Орестівна

Депутатка Української галицької партії у Львівській міській раді
Вік: 37 років

Профіль в Соц. мережах

Депутат Львівської міської ради 7-го скликання, висунута міською організацією політичної партії «Українська галицька партія». Виборчий округ № 18.

Освіта:

2009 р. — закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка за спеціальністю «Економічна теорія».

2009-2013 рр. — навчалась на денній формі аспірантури у Інституті регіональних досліджень Національної академії наук України.

2014 р. — присвоєно ступінь кандидата економічних наук.

Кар'єра: 

З 2015 р. — ГО «Українська галицька асамблея», керівниця проектів розвитку громад. 

2016-2018 рр. — голова Львівського міського осередку Української галицької партії (УГП), член Політради УГП. 

2009-2014 рр. — Інститут регіональних досліджень НАН України — аспірантка відділу соціально-гуманітарного розвитку регіону. Тема дисертації «Формування та використання інноваційного потенціалу молоді». 

2006 р. — табір YMCA, Кентукі (США), керівниця дитячої групи.

Громадська та політична діяльність:

Член Української галицької партії.

З 2015 р. — голова ГО «Батьки в дії».

З 2014 р. — співініціатор громадського руху активних батьків «Львів дружній до сімей і дітей».

2004-2005 рр. — член ГО «AIESECу м. Львові».

З 1998 р. — член молодіжної організації «ПЛАСТ — національна скаутська організація України».

З 2013 р. — член асоціації учасників програми «Молодь змінить Україну» Благодійного фонду Богдана Гаврилишина.

Особисте життя: 

Заміжня, виховує двох синів. 

Декларації: 

2016 р.

2017 р.

2018 р.

Погляди:

Про громадську діяльність: 

«Коли у мене народився перший син Матвій, я відчула… свою безпорадність. Навіть прогулятися з дитячим візочком звичним щодня маршрутом виявилося дуже складно. Я не могла нормально зайти в магазин чи вийти з подругами на каву. Місто було не пристосоване для дітей. Найбільш прикро стало, коли не змогла зайти у поліклініку на медогляд. Двері були завузькі, тож довелося залишити візочок просто на вулиці. Найменше, що я могла зробити – зареєструвала у Фейсбуці групу «Львів, дружній до дітей» і почала активно піднімати проблему відсутності належних умов для батьків з дітьми. До обговорення долучилися й інші небайдужі львів’яни. Так ми створили громадську організацію «Батьки в дії» та перший проект «Карта дитячих майданчиків». На нашому сайті можна залишити інформацію про місце і стан дитячого майданчика. Якщо він потребує ремонту, ми направимо запит у відповідальні за нього структури. І проблему вирішать. Далі були ініціативи щодо першого інклюзивного дитячого простору на вул. Зарицьких, створення карти закладів харчування, дружніх до дітей; проект «Куди поїхати з дитиною?»; покращення умов у пологових будинках та відстоювання належного ставлення до вагітних і породіль. Також у 2016 році ми стали переможцями громадського бюджету – креативного простору у сквері Юра. З 2017 року ми придумали та також долучаємось до організації найбільшого мікрорайонного фестивалю Львова – Знесіння Фест. У 2018 році в ньому взяло участь понад 3000 осіб».

Про політику: 

«Я в політиці, бо для мене важливо, аби ми не повернулись у старі домайданівські часи, коли країну руйнувала внутрішня незгуртованість та корупція. Я хочу жити у кращій країні, почуватися гідно. Тому я готова запроваджувати кращі практики публічного управління у Львові та країні загалом».

«Нам вдалося змінити ситуацію. Часто люди кажуть: «Навіщо та політика?». Тут ти можеш творити зміни на системному рівні – для всіх. З повноваженнями депутатки мені вдалося ініціювати та затвердити міську стратегію «Львів, дружній до дитини» на загальноміському рівні, яка здобула місту міжнародний статус Unicef ChildfriendlyCity.  Ця стратегія має дворічний план та фінансування і передбачає ще більше змін та заходів, аби місто ставало щоразу зручнішим для родин із дітьми. В межах нашої теми міста, дружнього до дітей, мені з однодумцями вдалося добитися того, що у Львові тепер є кімнати матері і дитини в сімейних поліклініках, ми долучалися до напрацювання прозорої електронної черги в дитсадки, покращення системи позашкільної освіти, доступності просторів. «З повноваженнями депутатки мені вдалося з фейсбук ініціативи  створити міську стратегію «Львів, дружній до дітей» на загальноміському рівні, яка здобула місту міжнародний статус Unicef».

Про корупцію: 

«Антикорупційний напрям – дуже важливий у моїй саме депутатській роботі. Тому я очолила постійну комісію законності Львівської міської ради. Ми почали з малого – виконання передвиборчих обіцянок меморандуму «Прозорі ради» з громадськими організаціями. Все, що стосується роботи депутатів та виконавчих органів міської ради, намагаємося робити максимально публічним та відкритим. Щоб будь-хто міг побачити, куди йдуть бюджетні гроші. Бо насамперед корупція боїться «світла».

Про ПЛАСТ:

«З 11 років я є пластункою. Тут захопилася морським пластуванням. Навіть очолювала дівочий курінь з цього напрямку. У 22 стала головою Морської ради «Пласту» в Україні. Координувала всі різновікові осередки морського пластування. Я була першою жінкою, яка очолила цей напрям за 20 років його існування в Україні. До того часу головували тут лише чоловіки поважного віку. Маю також досвід виховництва: 6 років курувала дівочий юнацький гурток та курінь. Його патронесою є Анастасія Лісовська – одна із найвидатніших та найвпливовіших жінок в історії України». 

Про тайм-менеджер: 

«Вважаю, що весь інтелектуальний потенціал, який я здобула, закінчивши університет та захистивши дисертацію, не можна так просто знецінити у декретних відпустках. Після народження другого сина мені довелося суттєво знизити свій звичний темп. Але намагаюся все поєднувати та максимально встигати і з материнством, і з громадською та політичною діяльністю. Думаю, кожна мама, яка має хоч одну дитину і розвивається професійно, вже є гуру тайм-менеджменту».

Вибір редакції

14 серпня 2024
Що буде з цінами на кукурудзу, пшеницю, соняшник, ріпак, сою та ячмінь?
Вартість зернових та олійних нового врожаю зросте. Скільки коштуватиме соняшник, кукурудза, ріпак, соя, ячмінь та пшениця розповів у ексклюзивному...
26 серпня 2024
Як розрахувати мінімальну експортну ціну на пшеницю, кукурудзу, ріпак, ячмінь, сою?
Критерії визначення мінімальних експортних цін на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, сою, ріпак6 волоські горіши, макуху, мед. Детальніше про...
3 вересня 2024
Віталій Коваль: Дерибану державної землі більше не буде, всі – на електронні аукціони
Електронні аукціони з продажу права суборенди на державні землі – нова сторінка земельних відносин, яку перегорнув на 33 році незалежності...