Головко Михайло Йосифович

Народний депутат України VII, VIII-ого скликань.
Вік: 37 років

Профіль в Соц. мережах

Освіта: 

2000 р. — закінчив Тернопільську загальноосвітню школу № 9.

2005 р. — із відзнакою закінчив Тернопільську академію народного господарства, спеціальність «Міжнародна економіка».

2006 р. — вступив в аспірантуру Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя на кафедру «Маркетинг на виробництві».

2012 р. — у Міжрегіональній академії управління персоналом (Київ) отримав диплом за спеціальністю «Правознавство».

27 квітня 2018 р. — захистив кандидатську дисертацію на тему «Трансформація податкової системи України в умовах фіскальної децентралізації» і отримав науковий ступінь кандидата економічних наук.

Кар'єра: 

2001-2005 рр. — працював у Тернополі організатором суспільно-громадських заходів ТОПіГУ «Фортеця».

2007-2012 рр. — приватний підприємець (займався встановленням систем кондиціювання повітря і вентиляційних систем).

2011-2012 рр. — заступник голови Тернопільської обласної організації ВО «Свобода».

Громадсько-політична діяльність:

2002  р. — член Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

2006 р. — очолив Тернопільську міську організацію ВО «Свобода».

2006 — 2010 рр. — депутат Тернопільської міської ради V скликання.

2007 р. під № 56 включений до виборчого списку кандидатів у народні депутати України від ВО «Свобода».

2010 — 2012 рр. — депутат Тернопільської міської ради VІ скликання.

2011 р. — обраний заступником голови Тернопільської обласної організації ВО «Свобода».

28 жовтня 2012 р. — обраний депутатом Верховної Ради України 7-го скликання по одномандатному виборчому округу № 164, набравши 45 % голосів виборців. Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань господарського законодавства Комітету Верховної Ради з питань економічної політики.

Був активним учасником Революції гідності, був комендантом наметового містечка на вулиці Лютеранській.

На позачергових виборах до Верховної ради 2014 р. вдруге обраний народним депутатом України по виборчому округу № 164 (Тернопільська область) від партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода». Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Член Міжфракційного депутатського об'єднання «Свобода».

З 17 червня 2015 р. — голова Міжфракційного депутатського об'єднання Верховної Ради України «За тверезе майбутнє», до складу якого входить 77 народних депутатів України.

Нагороди:

24 липня 2011 р. — у місті Хоростків предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Філарет після Божественної Літургії з нагоди вшанування святої рівноапостольної княгині Ольги та на честь освячення собору святих Володимира і Ольги нагородив депутата Тернопільської міської ради Михайла Головка Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого.

За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Михайла Головка нагороджено орденом святого Миколая Чудотворця.

Нагороджений медаллю за «Жертовність та любов до України» та ювілейною медаллю до 75-річчя УПА в Тернополі

12 жовтня 2018 р. — отримав з рук Патріарха Філарета Орден Святого Архістратига Михаїла за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви.

Погляди: 

«У кожного українця є святий обов’язок долучитися до боротьби за українські святині, бо сьогодні ми бачимо, як під іноземним впливом роблять все, аби їх у нас відібрати. Створюють таку ситуацію в духовній сфері, котра перешкоджає утворенню у нашій державі Єдиної української Помісної Православної церкви, а вона якраз мала б об'єднати українців і українську націю в єдину сильну та незламну, саме тому ми повинні всіма силами встати на захист Православної Церкви та докласти максимум зусиль для її об'єднання».

«Економічний націоналізм ‒ це перманентне зростання національної економіки, експорту національної продукції, стимулювання власного виробництва та захист вітчизняного виробника шляхом політики протекціонізму та сприяння в державних дотаціях і доступних кредитах для підприємств. Головна мета економічного націоналізму ‒ перехід від сировинної до високотехнологічної економіки».

«Україна має бути повернена в українські руки».

Декларації: 

2015 р.

2016 р.

2017 р.

2018 р.

Особисте життя: 

Одружений, виховує трьох дітей. 

Законопроекти

10371 | Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства» (щодо підтримки власників великої рогатої худоби)

Вибір редакції

17 вересня 2020
Приречені на сМЕРТь: у міністерстві пояснили, як аграріям компенсуватимуть збитки
Декілька років поспіль українські аграрії страждають від несприятливих погодних умов і наслідків зміни клімату. Особливо дістається фермерам півдня...
14 вересня 2020
Розвиток українсько-китайської співпраці: загрози й можливості
Якщо проаналізувати стан українсько-китайського співробітництва у 2014-2019 рр., помітно, що політичний діалог із КНР уже не такий динамічний,...
11 вересня 2020
Поради уряду: як вирішити проблему посухи – агрострахування, зменшення ставки ПДВ, пільгова «нічна» електроенергія
Ще навесні 2020 року у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України анонсували надання грошової компенсації...