Освіта:
У 1997 році з відзнакою закінчив факультет міжнародних відносин Львівського університету. Спеціальність – міжнародні відносини та міжнародне право. Має дві вищі закордонні освіти у сфері міжнародного права. У 1995 – 1997 рр. навчався у Амстердамському університеті у Нідерландах, вивчав міжнародне право. У 2010 – 2011 рр. навчався у Королівському коледжі Лондонського університету завдяки участі у програмі стипендії «Чівнінг» британського уряду. Стажувався у Парламенті Канади у 1994 році по лінії Канадсько-Української Парламентської програми.
Кар'єра:
1998 – 2019 рр. – працював у Дипломатичній службі України.
1998 – 2003 рр. – працював у Посольстві України у Нідерландах у м.Гаага.
2009 – 2010 рр. – був керівником секретаріату заступника Міністра закордонних справ.
2011 – 2015 рр. – керував відділом торговельного співробітництва у Департаменті ЄС МЗС.
2015 – 2019 рр. – керував торговельним відділом Представництва України при ЄС у Брюсселі.
З жовтня 2019 р. – Член правління Української асоціації бізнесу і торгівлі, керівник Брюссельського офісу УАБТ.
Дипломатичний ранг радника І класу.
Родина:
Одружений, виховує доньку і сина.
Захоплення:
Гірські лижі, гірські походи, активний відпочинок. Історія, включаючи історію дипломатії і міжнародної торгівлі.
Позиція:
«В останні роки на моє життєве кредо значно вплинула порада, з якою мною поділився близький знайомий, представник українського інноваційного бізнесу: у своєму житті і вчинках керуйся не тим, як варто це було зробити, і не так, як це варто робити. Дій так, як ти внутрішньо вважаєш правильним, докладай всіх зусиль, на які ти здатен. Тільки так ти досягнеш успіху».
«Я намагаюсь знайти походження цієї філософської максими і друзі говорять мені, що вона походить зі спадщини німецького філософа Артура Шопенгауера. Попри реноме Шопенгауера як адепта песимізму в філософії, для мене особисто ця максима є важливим ціннісним орієнтиром в професійній діяльності і також дає велику моральну підтримку в житті загалом. У наш шалений за темпом і непередбачуваністю час, час фальшивих ідолів і фейкових новин, наш внутрішній ціннісний компас є напевно єдиним орієнтиром, якому ми можемо повністю довіряти».