6148-1
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав постійних користувачів земельних ділянок

Законопроект має на меті:

 - вирішення проблеми сталого забезпечення фермерських господарств земельними ресурсами;

- створення передумов до стабільного й ефективного функціонування фермерства;

- припинення адміністративного тиску на фермерів з вимогою переоформлення права постійного користування земельною ділянкою без відповідного законодавчого та організаційного забезпечення.

Проект закону пропонує альтернативний підхід до вирішення питання переоформлення прав постійного користування та довічного успадковуваного володіння, порівняно із проектом закону «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо переоформлення деяких прав на землю, набутих до набрання чинності Земельним кодексом України» (реєстр. No6148 від 28.02.2017).

Документом пропонується надання можливості громадянам України – членам фермерських господарств отримати безоплатно у власність земельні ділянки, які були надані їм у довічне успадковуване володіння або у постійне користування до набрання чинності Земельним кодексом України.

Встановлюється  простий порядок передачі таких земельних ділянок у власність шляхом розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що відповідає вимогам Земельного кодексу України.

Статус: Проект
Дата реєстрації: 21 серпня 2017
Авторство: Івченко Вадим Євгенович