Політрада Аграрної партії розпускає 15 бунтівних облорганізацій
13 вересня 2018 року під час засідання Політичної ради Аграрної партії України, було прийняте рішення про припинення повноважень і розпуск 15 регіональних партійних організацій, які висловили недовіру діючому Голові АПУ Віталію Скоцику. AgroPolit.com намагався вчора отримати телефонний коментар голови АПУ Віталія Скоцика щодо результатів засідання, однак він так і не вийшов на зв'язок.
Про це написав на своїй сторінці у ФБ член Політради АПУ Алім Міщук.
Нагадаємо, на порядку денному Політрадою розглядалися два гарячих питання: звільнення з посад низки заступників голови АПУ (Корбана, Шандри, Поживанова та інших), а також — прийняття страховки від об’єднання Аграрної партії з будь-якою іншою політсилою.
Читайте до теми: Бунт в Аграрній партії – в чому причини?
У свою чергу, опальні представники обласних партійних організацій акцентують увагу на тому, що політика Віталія Скоцика йде врозріз з основними партійними постулатами.
Ловіть злодія!», – кричав злодій, щоб відволікти увагу натовпу. «Я рятую Аграрну партію від людей кума Путіна Медведчука», – місяць у всіх засобах масової інформації заявляв Віталій Скоцик, відволікаючи увагу від своїх дій. Але прийшов час і він показав своє справжнє обличчя, - пише Алім Міщук.
За його словами, 13 вересня 2018 року у Вишгородському районі Київської області в готелі десь у лісі відбулось «фейкове» засідання Політичної ради Аграрної партії України. В інформаційному просторі відразу з'явилася інформація про те, що так звана політична рада припиняє повноваження і виключає з лав партії «головних заколотників».
Як заявив Міщук, інсайдери в центральному апараті Аграрної партії повідомляють, що «лісові збори» прийняли рішення щодо розпуску 15 регіональних партійних організацій – Волинської, Чернівецької, Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Вінницької, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Сумської, Кіровоградської, Харківської, Запорізької, Київської та м.Києва. А це – більша частина України!
Дії Віталія Скоцика стають зрозумілими, якщо скласти декілька фактів: Віталій Скоцик повністю контрольований Віктором Слаутою і діє за його чіткими вказівками. Так, саме тим Слаутою, який був заступником Віктора Януковича, коли той був на посаді голови Донецької обласної державної адміністраці, міністром агарної політики та віце-прем’єром в урядах того ж Віктора Януковича», – пише Міщук.
Як стверджує пан Алім, зараз Слаута є радником Скоцика і кожного дня з’являється в будівлі Аграної партії та проводить з ним безпосередні зустрічі. Саме Віктор Слаута керує діями Віталія Скоцика.
Аграрна партія розколюється по межі схід-захід
Виключно південно-східні області, на які у Віктора Славути через своїх преставників є вплив, підтримують всі рішення голови АПУ, така собі «аграрна малоросія», до якої Скоцик і його оточення не проти приєднати Закарпаття, щоб отримати «запалювальну суміш» для дестабілізації України!», – заявив Алім Міщук.
За його словами, фінансування Віталія Скоцика відбувається коштами російського походження – він взяв 2,5 мільйона доларів у скандального екс-міністра Віктора Януковича регіонала Едуарда Ставицького. Ці кошти він отримав через свого товариша і радника Олександра Левіна. За словами радника голови Василя Даниліва, з цієї суми 300 тис. доларів було витрачено на відрядження Скоцика до США, 700 тис. доларів поступило на рахунок Левіна, 1,5 мільйони доларів Скоцик особисто отримав готівкою.
Таким чином чітко формується логічний ланцюг: Слаута-Ставицький-Янукович-Медведчук-Путін!
Знищення всіх патріотично налаштованих голів західних та центральних партійних обласних організацій, які боряться за збережнення незалежність Аграрної партії та виступають проти російських політичних угруповань, – ось справжня головна мета Віталія Скоцика. При чому, саме в цих областях Аграрна партія має найбішу підтримку у людей, багато депутатів від АПУ представлені в органах місцевого самоврядування аж до обласних рад. Таким чином – це спроба відновлення Партії регіонів шляхом рейдерського захоплення Скоциком і Слаутою Аграрної партії України», – виніс вердикт Алім Міщук.
.