Вчора, 18:34 Торгівля

В Україні підрахували недобросовісних постачальників ДОТ

Частка постачальників закупівельної агенції МОУ «Державний оператор тилу», до яких застосовані обмежувальні заходи через порушення контрактів, не перевищує 1% і станом на червень таких усього сім. Про це повідомив заступник голови комісії з реорганізації ДП МОУ «ДОТ» Дмитро Бігунець, пише Укрінформ.

Він пояснив, що з моменту винесення рішення про відсторонення від закупівель, які організує ДОТ, у компанії є п’ять днів на його оскарження. У разі ж підтвердження рішення постачальник дискваліфікується на один рік.

Серед найчастіших причин, які стають підставою для застосування обмежувальних заходів, є постачання неякісної продукції і невиконання контракту. Процедура передбачає для компаній і можливість повернення до переліку постачальників.

Для цього потрібно сплатити штрафи, виставлені ДОТ, відмовитися від судових позовів до держпідприємства, якщо такі були, а також взяти на себе зобов'язання щодо дотримання антикорупційної програми закупівельної агенції.

У нас справді низький відсоток невиконання контрактів, якщо взяти усі компанії, з якими працює Державний оператор тилу. Якщо говорити про унікальні випадки застосування обмежувальних заходів, то це десь плюс-мінус 1%», – розповів Бігунець.

Як писав AgroPolit.com, в Україні оновили Державний аграрний реєстр. Також в Україні посилююит контроль якості продуктів для ЗСУ.

в