Закон про внесення змін до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України

Статус: Діє
Дата реєстрації: 2 лютого 2021
Дата введення в дію: 23 лютого 2021
Авторство: Шмигаль Денис Анатолійович, Сольський Микола Тарасович

Детальніше про закон України № 1175-ІХ

Прийняття акту дозволить внести до Державного земельного кадастру відомості про державний кордон України на підставі затверджених документів демаркації (редемаркації, делімітації) державного кордону України. 

Автори проекту переконані, що наразі існує нагальна потреба внесення до Державного земельного кадастру саме відомостей про державний кордон України на підставі затверджених документів демаркації (з Республікою Польща та Румунією), редемаркації (з Словацькою Республікою та Угорщиною) та делімітації (з Республікою Білорусь, Республіко Молдова та Російською Федерацією).

Законом пропонується внести зміни до статей 12, 21, 32, 36 Закону України «Про Державний земельний кадастр» щодо визначення складу відомостей Державного земельного кадастру про державний кордон України, а також підстав та порядку їх внесення до Державного земельного кадастру.

Враховуючи зазначене, проектом акта також пропонується внести зміни до статей 9, 20, 25, 42, 67 Закону України «Про землеустрій» щодо обов’язковості землеустрою та документації із землеустрою.