3486

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

Статус: Проект
Дата реєстрації: 15 травня 2020
Дата введення в дію:
Авторство: Гетманцев Данило Олександрович, Арістов Юрій Юрійович

Детальніше про проект закону № 3486

Проект Закону України Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту працівників в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), (далі – проект Закону), розроблено з метою забезпечення соціального захисту безробітних осіб, працівників та роботодавців, які можуть стикнутися з негативними соціально-економічними наслідками в період карантину, а також  стимулювання розвитку сімейних фермерських господарств.

Законопроєктом пропонується дозволити головам сімейних фермерських господарств сплачувати єдиний соціальний внесок за себе та за членів сімейного фермерського господарства. 

 

До теми

12 липня 2020
Фермерські господарства не сплачуватимуть податок з розрахунку на гектар — Тарас Висоцький
Фермерські господарства не будуть сплачувати податок з розрахунку на гектар. Про це під час конференції Grain Ukraine 2020 повідомив заступник...