Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 31 березня 2020 року про прийняття в другому читанні та в цілому як Закону проєкту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" (реєстраційний № 2178-10 від 10.10.2019)

Статус: Проект
Дата реєстрації: 3 квітня 2020
Дата введення в дію:

Детальніше про проект постанови № 2178-10П12

Автори: Ярослав Железняк, Володимир Цабаль.

У пояснювальній записці до проекту постанови вказано, що у зв'язку із введенням обмежувальних заходів на період карантину та хворобою низки народних депутатів, не всі народні депутати України змогли виконати свій конституційний обов'язок, підкріплений присягою. Таким чином, лише 259 народних депутатів України змогли проголосувати «За» вказаний законопроєкт та запустити вільний обіг земель сільськогосподарського призначення.

«Враховуючи викладене, вбачається необхідним скасувати результати цього голосування, щоб в подальшому ще більше народних депутатів змогли проголосувати за вказаний законопроєкт. Це дозволить продемонструвати, що в парламенті набагато більше, ніж 259 народних депутатів, не є популістами в питанні відкриття вільного обігу земель сільськогосподарського призначення», – вказано у документі..

 

До теми

3 квітня 2020
Ринок землі створить клас успішних дрібних і середніх фермерів, – народний депутат
До липня 2021 року, щоб підготуватися до введення ринку землі, потрібно встановити мінімальну ціну на землю, яку повинні купувати господарі з...
1 квітня 2020
У Раді зареєстровано 5 проєктів постанов про скасування закону про ринок землі
Станом на 1 квітня 2020 року, у ВР зареєстровано п'ять проєктів постанов про скасування рішення про ухвалення в цілому закону про внесення змін до...
1 квітня 2020
Аграрний ринок відреагував на закон про продаж землі 2178-10
Ухвалення законопроєкту про відкритий ринок землі 2178–10 викликало в професійних колах чимало суперечок та...