1210

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві

Статус: Проект
Дата реєстрації: 30 серпня 2019
Дата введення в дію:

Детальніше про проект закону № 1210

Згідно із пояснювальною запискою, законопроект розроблений з метою запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементація норм, передбачених Планом протидії практикам розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (далі – План дій BEPS), реформування інституту фінансової відповідальності та удосконалення процедури адміністрування податків та зборів.

Законопроект повертає відшкодування ПДВ аграріям. До другого читання включили правку, яка знімає дискримінаційні норми, передбачені так званими соєво-ріпаковими правками. Це робиться для того, щоб аграрії могли вільно продавати свою продукцію, а відшкодування ПДВ буде розповсюджуватися на всіх. 

До друго читання до законопроекту було внесено й враховано поправки №2124, зареєстровані групою депутатів, серед яких голова аграрного комітету Микола Сольський.

До теми

14 січня 2020
Соєво-ріпакові правки мають скасувати вже цього тижня, – заява
За відміну соєво-ріпакових правок, які скасовують відшкодування ПДВ українським експортерам, чим шкодять розвитку малих та середніх виробників цієї...