6263

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо врегулювання порядку надання в оренду земель, які перебувають у постійному користуванні)

Статус: Проект
Дата реєстрації: 30 березня 2017
Авторство: Вадатурський Андрій Олексійович, Івченко Вадим Євгенович, Лунченко Валерій Валерійович

Детальніше про проект закону № 6263

Врегульовує порядок надання в оренду земель, які перебувають у постійному користуванні але тимчасово не використовуються.

Передбачає внесення змін в Податковий кодекс України. Відтепер органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування мають подавати звітність органу контролю не лише у разі самостійного укладення договорів оренди, а й у разі погодження укладення таких договорів постійним землекористувачам.

В доповнення до вищезазначених змін передбачається, що у разі укладення договору між постійним користувачем та орендарем, постійний користувач щорічно має сплачувати на користь власника земельної ділянки 10% від суми договору на рік.

До теми

1 листопада 2018
Журналістське розслідування про ефективність використання держземель у розпорядженні Мінагрополітики
AgroPolit.com дізнався, скільки конкретно землі є в державних підприємств, підпорядкованих Мінагрополітики, скільки ці підприємства заробляють та яка...
16 жовтня 2018
У парламенті пропонують повернути квазіакумуляцію для агросектору на 2019 рік – ініціатива
У бюджеті на 2019 рік потрібно відновити практику квазіакумуляцію для агросектору. З такою ініціативою виступив народний депутат, член агарного...