друкувати


10 облрад України вимагають запустити імпічмент Порошенка

3 серпня 2017, 17:45

У Чернівцях відбувся брифінг, на якому голова фракції «Опозиційний блок» у Чернівецькій обласній раді Дмитро Павел, а також громадські активісти й ветерани АТО, озвучили позицію 10 обласних рад про необхідність запуску процедури імпічменту Президента України Порошенка. Про це повідомляє From-UA.

Нагадаємо, що раніше AgroPolit.com досліджував, як виконується Коаліційна угода в частині АПК.

Павел нагадав присутнім про звернення Київської обласної ради до Верховної Ради України з проханням ініціювати процедуру імпічменту Порошенка. Він зазначив, що багато обласних рад в Україні підтримали своїх колег.

Я впевнений, що при наближенні сесійного періоду в вересні Чернівецька обласна рада підготує звернення до центральних органів влади, щоб прийняти все-таки закон про імпічмент Президента Порошенка. Будь-який президент повинен розуміти, що ця посада не вічна, вона виборна, й українське суспільство, яке обирає президента, має мати всі важелі, щоб ці повноваження у нього забрати», — заявив Дмитро Павел.

Він також висловив упевненість, що до кінця подання звернення не тільки 10, а й усі обласні ради України висловляться щодо імпічменту Порошенка, який несе персональну відповідальність за ситуацію в країні.

Президент України несе персональну відповідальність за всі події, які відбуваються в нашій країні. Соціально-економічне становище, яке ми спостерігаємо, наштовхує нас на думку, що ми наближаємося до прірви. Повний дисбаланс влади призвів до того, що немає чіткого контролю над українською економікою. Через корупцію, внаслідок темпів інфляції наша економіка наближається до африканської», — зазаначив Павел.

Депутата підтримав і учасник АТО Віталій Запарнюк.

Громадськість вже давно зрозуміла, що ідеали Майдану зраджено, навколо розквітає корупція, Порошенко має бізнес у Росії, тримає гроші в офшорах, тоді як у нас триває війна, гинуть наші побратими! Країна летить у прірву! Якби, згідно з Конституцією, у нас був закон про імпічмент, то вже давно були б підстави для імпічменту! Тому ми вимагаємо від наших обранців негайно зайнятися цим питанням!», — закликав Запарнюк народних депутатів.