друкувати


Колишній аграрний нардеп запустив мережу фермерських маркетів

20 вересня 2021, 16:30

В Україні відкрилася нова мережа фермерських маркетів — FERMACHI. Про це розповів голова ради «Бізнес-Варта», співвласник групи компаній «Агродар ЛТД» Іван Мірошниченко на своїй сторінці в Facebook, повідомляє latifundist.com.

Іван Мірошніченко зазначив, що в мережі фермських маркетів представлена ​​продукція виключно українських підприємств-виробників, виробників здорових продуктів не промислового, а натурального і здорового харчування.

«Всі виробники сирів або молока, мають мати своє власне поголів’я, яке має утримуватись на природньому випасі та відкритому вигулі, утримуватись на натуральних кормах. Всі м’ясні бренди та виробники широкого спектру якісної продукції, мають також власне поголів’я та виробництво м’яса. Такі самі вимоги і до виробників соків, овочів, рибної продукції і інших продуктів здорового харчування. Всі виробники та їх виробництва відповідають високим стандартам та вимогам якості утримання тварин, ведення виробництва та її переробки», — прокоментував він.

Іван Мірошниченко додав, що мережа ферм-маркетів FERMACHI надає можливість безпосередньо виробникам представити та запропонувати свою продукцію відразу та напряму клієнтам.

Перший фермерський маркет FERMACHI відкрився 18 вересня на просп. Академіка Палладіна, 59 у Києві. Другий фермерський маркет відкриється на Осокорках, на вул. Садова 55.

Нагадаємо, на Львівщині запустили україно-нідерландський завод, який виробляє мінерально-вітамінні добавки.