1874
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо набуття фермерськими господарствами права власності на земельні ділянки)

Законопроект передбачає внесення змін до статті 121 Земельного  кодексу України, яку пропонується  доповнити новою частиною такого змісту: «Земельні ділянки, які надані до 1 січня 2002 року у постійне користування фермерським господарствам або громадянам - членам фермерського господарства із земель запасу державної власності для створення та ведення фермерського господарства, безоплатно передаються в наданому розмірі фермерському господарству на правах спільної власності його членів». Проект закону розширює перелік підстав безоплатної передачі земельних ділянок у приватну власність і визначає розмір земельних ділянок для такої передачі.

Також, у зв’язку із такими змінами, проектом встановлено вимогу Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом, а також забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Статус: Проект
Дата реєстрації: 28 січня 2015
Авторство: Івченко Вадим Євгенович

До теми

21 січня 2017
Україна розвиватиме фермерство у співпраці з Латвією
Двосторонні українсько-латвійські відносини в аграрній сфері відіграють важливу роль в реформуванні АПК України та в процесі євроінтеграції. Про це...
12 травня 2016
Кутовий про те як відродити фермерство — офіційно
Фермерство й досі, у потрібному Україні розумінні, не склалося. Про це в ексклюзивному інтерв’ю AgroPolit.com заявив міністр аграрної політики...