7355
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування норм безоплатної передачі у приватну власність земельних ділянок державної і комунальної форм власності та заборони купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення)

Прийняття законопроекту матиме наслідком те, що земельна ділянка буде надаватися у користування для здійснення виробничої діяльності на найбільш сприятливих для соціально-економічного розвитку даної сільської місцевості умовах (створення робочих місць та сплати податків до місцевого бюджету), що є вигідним для місцевих громад, тому громадяни, які отримуватимуть земельні ділянки у користування, будуть зацікавлені у розвитку особистої справи.

Також, стимулюватиме громадян до виробничої діяльності, обмежить корупційні ризики щодо дерибану земель, збереже відповідні площі земель для використання громади і держави у власних потребах (стратегічного будівництва або обміну), дасть змогу суттєво поповнити бюджети сіл, зменшити соціально-економічну напругу, сприятиме економічному і соціальному розвитку регіонів.

Статус: Проект
Дата реєстрації: 27 лютого 2018

До теми

13 червня 2018
За декомунізацію заплатять селяни
Після перейменування вулиць і сіл, люди витрачають гроші під час внесення змін у документи. У межах декомунізації, с. Комунарівка Калинівського...