2089
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко та підтримки села

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України «Про молоко та молочні продукти» та Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України».

Законопроект передбачає доповнення Закону України «Про молоко та молочні продукти» статтею 16 – 1, якою Держава встановлює наступні мінімальні закупівельні ціни на незбиране сире товарне молоко у розрахунку за 1 кілограм (без урахування податку на додану вартість):
для молока другого ґатунку – 4 грн. 00 коп.;

Довідково: 1 літр молока ≈ 1,024 – 1,032 кілограми.

В Законі України «Про державну підтримку сільського господарства України» пропонується доповнити перелік об’єктів державного цінового регулювання незбираним сирим товарним молоком, а також в п.п. 3.3.4. статті 3 Закону пропонується встановити, що заготівельні та переробні підприємства,  підприємства оптової та роздрібної торгівлі проводять  розрахунки  з   постачальниками об’єктів державного цінового регулювання (видів  сільськогосподарської  продукції та товарів),  зазначених у пункті 3.3.1  цього  Закону,  у  строк  не більше семи  банківських днів  з  дня  отримання  виручки  від реалізації цих об’єктів.

Статус: Проект
Дата реєстрації: 18 серпня 2017
Авторство: Ничипоренко Валентин Миколайович, Мацола Роман Миколайович, Міщенко Сергій Григорович, Тіміш Григорій Іванович, Дмитренко Олег Миколайович, Демчак Руслан Євгенійович, Юринець Оксана Василівна, Головко Михайло Йосифович, Євлахов Анатолій Сергійович, Горват Роберт Іванович