4496
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг)

Основним завданням прийняття проекту Закону є спрощення процедури укладення зовнішньоекономічних договорів, бухгалтерського обліку та фінансової звітності, а також скасування валютного контролю для операцій з експорту послуг.

Проект закону передбачає, що експортери послуг зможуть укладати зовнішньоекономічні договори не лише в письмовій формі, а і в електронній, а також шляхом прийняття публічної оферти, обміну електронними повідомленнями, або шляхом виставлення рахунку.

Крім того, законопроект закріпить заборону банкам вимагати переклад документів на українську мову, у разі якщо вони оформлені англійською.

Також, згідно із законопроектом рахунок (інвойс) визнаватиметься первинним документом, що має спростити процедури ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

При цьому, необхідним буде лише підпис експортера. Згодою з обсягом і якістю наданих послуг визнаватиметься факт оплати нерезидентом виставленого рахунку.

Статус: Проект
Дата реєстрації: 21 квітня 2016
Авторство: Мушак Олексій Петрович