Тарас Вікторович Кутовий

Тарас Вікторович Кутовий

14 квітень 2016
т.ч.

    Очікування

Тарас Кутовий для аграріїв людина не нова і досить пізнавана. Раніше він був на посаді заступника голови комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Очікування фермерів від нового міністра:

«На Кутового є велика надія. Бажано було б, щоб, в першу чергу, він взявся за відміну ПДВ космічного масштабу. Також хочеться підтримки розвитку тваринництва. Загалом же досвід у Тараса Вікторовича в роботі в сфері АПК є. Тому є надія і ймовірність, що в нього вийде підтримувати сільгоспвиробників як середніх, так і дрібних, а не лише «здавати» нас на розсуд фіскальних органів, які задля наповнення бюджету готові закидати податками», — Андрій Сімонов.

«Предметом роботи міністерства АПК має бути створення сприятливих умов для роботи в сільському господарстві. Це стосується експорту, виробництва і т. д. Хотілося б пільгових поступок в плані оподаткування. Бо миттєва зміна системи на «85% на 15%» — це занадто радикально. Має бути перехідний період», — Борис Буряченко.

«Однозначно хотілося б, щоб йому поки не давали старт, бо в нашій країні до цього ще нічого не готове. Ті, хто зараз працюють на землі, на жаль, не можуть її купити. Але ж це основа виробництва. До того ж, бажано, щоб до сільгоспвиробників почали прислухатися і влада йшла з нами на діалог. Бо аграріїв відділяти від влади не можна», — Олександр Сологуб.

   Пряма мова

2 млн, які пропонує влада — це відображення фермера, який обробляє близько 50 га. Верхній поріг повинен бути істотно піднято, нехай це буде не 2 млн, а 200. Ми повинні збалансувати умови між великими і малими, щоб працював весь ринок приблизно на одній хвилі. А так у нас виходить, що сильні завжди будуть сильними, і в цьому немає нічого поганого. Але слабкі стають значно слабшими. І це погано».

Цей бізнес потрібно любити, інакше нічого не вийде. Люди, які працюють на землі, люблять її. Бізнесмен повинен говорити з ними однією мовою. Проїжджаючи повз чужих випалених полів, він не радіє втрат конкурентів».

Выполнено с помощью Disqus