Олександр Петрович Баранівський

Олександр Петрович Баранівський

лютий 2005 р.
серпень 2006 р.

    Очікування

Олександр Барановський на старті роботи ставив найпершим завданням боротьбу з корупцією. Мав переглядатися порядок виділення коштів держбюджету для підтримки аграріїв за державними програмами в усіх галузях сільського господарства.

Також міністр хотів затвердити державну комплексну програму цукрової промисловості на 2005 — 2010 рр., щоб забезпечувати потреби держави в цукрі.

   Реальність

При Барановському м'ясні війни стали одним з пріоритетних напрямів діяльності українського сільськогосподарського відомства.

Протягом 2005 р. уряд взяв курс на різке нарощування великотоварного виробництва, була розроблена програма розвитку свинарства, птахівництва, молочного та м'ясного скотарства, щоб до 2010 р. довести виробництво м'яса до 3,2 млн тонн, молока — 20 млн тонн, яєць — 15 млрд штук.

   Цифри

У 2005 р. на 11 % збільшилося виробництво м'яса, його імпорт скоротився на 1,2 млрд грн. За 2006 р., порівняно з торішніми показниками, на 3 % зросло поголів'я свиней (7,6 млн голів).

Барановський прогнозував приріст поголів'я до кінця 2006 р. до 8 млн голів.

   Пряма мова

Коли я був молодим, нам говорили, що м'ясо старить, а також додає зморшок жінкам, але це неправда. Я запевняю вас, що українське м'ясо додає здоров'я і молодості».

Продукція сільського господарства буде дорожчати. Оскільки зараз у селі працює бізнес».

Выполнено с помощью Disqus