друкувати


Голова Аграрної партії Віталій Скоцик розповів, хто з однопартійців висловив недовіру

3 вересня 2018, 16:37

Голова Аграрної партії України (АПУ) Віталій Скоцик заявив, що ніхто з однопартійців йому не оголошував недовіру. Про це він заявив під час прес-конференції у Києві, передає власник кореспондент AgroPolit.com.

Він також додав, що 13 вересня 2018 року у Києві буде проведено чергову політичну раду партії, де розглянуть низку невирішених на попередній раді питань.

Нагадаємо, раніше член політради АПУ Алім Міщук повідомив, що Хмельницька обласна організація партії висловила В. Скоцику недовіру через непідписання ним рішення політради про небажання об’єднувати сили Аграрної партії з будь-якою іншою політсилою.

Як уточнив раніше у коментарі Міщук, після цього було прийнято рішення про те, що голови обласних організацій та члени стратегічної ради партії підтримують рішення Хмельницької парторганізації.

«Були присутні 18 голів, двоє голів не були присутні з особистих причин, але вони делегували свої повноваження іншим головам. Тому рішення приймалося 20-ма головами обласних організацій. Я наголошую, що це рішення прийняли голови обласних організацій. Щоб його підтвердити, має бути рішення обласних виконкомів», – уточнив раніше Міщук деталі.

Він додав, що коли виконкоми пройдуть в усіх областях, далі – засідання політради (коли вона буде – це питання інше) й рішення – на з’їзді 22 вересня.

Цей з’їзд призначено минулою політрадою, але Скоцик саботує це рішення, не підписує його. Він його не підписав і «злиняв» на відпочинок, хоча за статутом він не має права не підписувати такі речі. За статутом він мав би підписати і оприлюднити політичне рішення партії протягом доби», – заявив член політичної ради Аграрної партії та в.о. заступника голови політради партії Алім Міщук.

У свою чергу голова Аграрної партії на прес-конференції заявив, що він мав повне право не підписувати рішення політради.

«Я чітко пояснив, що у відповідності до Статуту Аграрної партії, голова партії не зобов’язаний підписувати рішення. Він може і підписати, а може як, наприклад, Президент України, якому надходить на підпис закон від Верховної Ради, повернути його назад. Голова Аграрної партії скористався своїм правом відповідно до чинного статуту», – заявив Скоцик.

AgroPolit.com попросив голову АПУ прокоментувати заяву Міщука.

«Ось фотографія з того засідання. У тій заяві (Міщука, – ред.) було сказано, що 20 керівників обласних організацій, які начебто висловили недовіру до голови Аграргої партії. Було одинадцять, як ви бачите на цій фотографії. Ідея сценаристів полягала в тім, щоб голови обласних організацій поїхали додому і разом із виконкомами висловили недовіру голові партії. Одна тільки організація висловила недовіру до голови Аграрної партії України», – заявив у першій частині відповіді Скоцик.

Головний редактор AgroPolit.com Наталія Білоусова запитала у Віталія Скоцика, чи правда, що Алім Міщук член політради АПУ й отримала позитивну відповідь. Після цього вона поставила друге питання: хто ж тоді з них двох (Міщук і Скоцик) бреше про недовіру голові АПУ?

Ось що відповів Віталій Скоцик.

Я не брешу. Ось офіційна інформація з історії заяви, під якою вона була розміщена. Я вам її передаю, можете самі порахувати, скільки голів на ній присутні», – сказав Скоцик.

Далі він додав: «На сьогоднішній день немає жодної заяви про недовіру голові Аграрної партії України. Від хмельницької також немає. Була заява Міщука в інтернеті, якщо ви уважно подивитеся, після неї (через 20 хвилин) була інформація від офіційного голови обласної організації Аграрної партії України, яка суперечить тому, що заявив Алім Міщук».

Повністю цей шматок розмови дивіться далі у відео.