друкувати


Косюк розповів, як отримати грант від МХП

2 лютого 2018, 09:28

Миронівський хлібопродукт продовжує реалізацію проекту «Корпоративна соціальна відповідальність», у рамках якого цими вихідними на Тарасовій горі в Каневі відбувся круглий стіл. Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник агрохолдингу МХП Юрій Косюк.

Нагадаємо, що Юрій Косюк не хоче купувати новий завод у Польщі.

Метою цієї зустрічі було налагодити місточок порозуміння та співпраці між представниками бізнесу, місцевими органами влади, громадами, представниками громадянського суспільства та ЗМІ, адже всі разом ми здатні позитивно вплинути на соціально-економічний та гуманітарний розвиток території.

Колись Канівський район був депресивним і посідав чи не останні місця в обласному рейтингу соціально-економічного розвитку. Однак під час обговорення найважливіших проблем цього регіону та дискусії стало зрозумілим, що Канівщина сьогодні перебуває на лідерських позиціях. Особливо приємно усвідомлювати те, що такі позитивні економічні зрушення відбулися завдяки інвестиційним проектам Миронівського хлібопродукту.

Щоби не бути голослівним, наведу кілька статистичних даних. Завдяки МХП у Канівському районі було працевлаштовано понад 3,5 тисячі осіб. А це що? Правильно — це різного роду відрахування. Так, за минулий рік було виплачено 354 млн грн заробітної плати, яка, до речі, є чи не найвищою в районі — у середньому понад 8 000 грн за місяць. Також, МХП є найбільшим платником податків у Канівському районі. Про це свідчать відрахування в місцеві та районні бюджети за 2017 рік, сума яких склала 70 млн грн. При цьому ПДФО становило 39,9 млн грн. Тобто, трохи більше, ніж половина бюджету Канівського району», — розповів Косюк.

Керівник агрохолдингу пояснив суть програми Корпоративної соціальної відповідальності МХП.

Місцеві громади формують пакет проблем свого населеного пункту, які, на їхню думку, потребують першочергового вирішення. Це й ремонт різних закладів (шкіл, дитячих садочків, закладів культури та об’єктів соціально-культурного призначення), ремонт дорожнього покриття й освітлення вулиць. Керівництво Миронівської птахофабрики розглядає ці пакети та приймає рішення щодо їхньої подальшої долі. Так, у минулому році максимальна сума соціального договору становила 800 тис. грн. А загалом за 2017 рік МХП виплатило понад 4,2 млн грн на подібні проекти», — наголосив Юрій Косюк.