друкувати


Ляшко вимагає збільшення квот на безмитний продаж вітчизняної продукції

13 січня 2018, 11:22

Олег Ляшко вимагає від влади ініціювати перегляд угоди з Євросоюзом для суттєвого збільшення квот на безмитний продаж вітчизняної продукції. Про це лідер Радикальної партії написав на своїй сторінці у Facebook.

Він обурений тим, що лише за перші 10 днів 2018 року Україна повністю вичерпала квоту на безмитні поставки до Євросоюзу меду, виноградного та яблучного соків.

«В обмін на ці мізерні квоти з Нового року повністю припиниться закупівля молока у селян. Це вже призвело до катастрофічного падіння ціни на молоко — з 5 до 2 грн за літр і через це існує загроза масового вирізання корів. У підсумку українці споживатимуть розбодяжену імпортну «молочку», а наші селяни та їхні діти втратять і без того мізерні доходи», — наголосив Ляшко.

Політик зазначив, що відстрочка обмеження закупівлі молочної продукції у селян, про яку вранці оголосив уряд, не вирішить проблем фермерів. Команда Радикальної партії пропонує альтернативу такій антиукраїнській політиці влади.

Заробляти мають українці, а не наші закордонні конкуренти; податки українців повинні працювати на вітчизняну економіку, а не бути інвестиціями в зарубіжну; корова, теля і порося мають бути в кожному сільському дворі, де живе понад 13 мільйонів українців», — зазначив народний депутат.

Окрім перегляду угоди з Євросоюзом, Олег Ляшко вимагає від влади освоювати нові ринки збуту, радикально знизити процентні ставки за кредитами для розвитку вітчизняних виробників, провести масштабну модернізацію виробничих фондів та енергомодернізацію для зниження собівартості вітчизняної продукції та підвищення її конкурентоспроможності.

Така нова економічна політика — «Купуй українське, плати українцям!» — забезпечить українців роботою і гідною зарплатою, відновить нашу економіку і відпаде потреба набиратися боргів. Жебраків ніхто не любить і не поважає, тому треба бути сильними!», — підсумував Ляшко.

Раніше лідер Радикальної партії закликав владу не виконувати умови угоди із ЄС ціною знищення українських фермерів.