друкувати


Гройсман підтримав кандидатуру Шеремети на посаду заступника міністра з питань фермерства

13 вересня 2017, 11:53

Уряд найближчим часом розгляне подання Мінагрополітики на призначення заступника аграрного міністра з питань фермерства. Про це повідомив перший заступник міністра агропромислової політики та продовольства Максим Мартинюк під час засідання уряду.

Нагадаємо, днями AgroPolit.com повідомляв, що в уряді найімовірнішим кандидатом на посаду заступника аграрного міністра з питань фермерства називають саме віце-президента Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Віктора Шеремети.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримує кандидатуру Віктора Шеремети й наголошує, що «цю посаду» має займати людина, яка розуміється на темі фермерства.

Нам потрібно отримати профільного заступника міністра аграрної політики та продовольства саме з питань розвитку українського фермерства, і ніхто краще не знає, що потрібно краще зробити, аніж ті, хто займається цією роботою, тому я абсолютно повністю підтримую призначення Віктора Васильовича на посаду профільного заступника», — говорить він.

AgroPolit.com намагався зв'язатися з ним по телефону для коментаря. Наразі мобільний Шеремети не відповідає.

Я, може, заради посади і не пішов би, вона мене не приваблює. Але дуже тривожить те, що деякі сили хочуть взагалі зачистити село від селян. Все на це спрямовано. Спрощений режим ПДВ скасували, дотацію одержують тільки великі виробники. Бідні стали ще біднішими, а багаті — багатшими. Комусь із політичної, а комусь з економічної точки зору вигідно, щоб селян не було як найбільш патріотичної і проукраїнської сили. І мені здається, що загорозу, яка нависла над селом, розуміють і прем’єр, і виконувач обов’язків міністра. Тобто я готовий трохи поборотися за фермерів і село», — раніше заявив він у коментарі «Інфоіндустрія».

За його словами, потрібно охопити державною підтримкою якнайбільше дрібних виробників.

Колись було 40 тисяч фермерів, зараз і 30 тисяч не набереться, якщо буде так і далі, то малого бізнесу на сільських територіях взагалі не буде…», — заявив фермер.

Довідка: Віктор Шеремета — власник фермерського господарства «Геркулес», яке розташоване в Київській області і займається вирощуванням зернових культур. Згідно з декларацією, у власності у Віктора Шеремети та його дружини Катерини — 13 земельних ділянок загальною площею понад 29 гектарів.