друкувати


На Тернопільщині продають Борщівський спиртзавод

11 жовтня 2021, 07:28

На аукціон виставлено Борщівський спиртзавод у Тернопільській області. Торги відбудуться 12 жовтня. Стартова ціна об’єкта становить 28 105 130 грн. Про це повідомляє сайт ФДМУ.

Повідомляється, що спиртзавод розташований на земельній ділянці площею 7,4071 га. До його складу входять 32 об’єкти нерухомого майна, а саме: автогаражі з побутовими приміщеннями, автовагова з прохідною, водяна насосна, компресорна, корпус заводу, майстерня, механізований зерносклад та інші будівлі та споруди.

Крім цього, на балансі підприємства перебуває десять одиниць транспортних засобів та 770 одиниць устаткування. Стан основного технологічного обладнання – задовільний.

Загальна площа будівель та споруд становить 13 295,1 кв. м. До активу підведені основні інженерні комунікації: водопостачання, електропостачання та каналізація. Також є під’їзні шляхи, а відстань до Тернополя складає 102 км.

Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 11 жовтня включно.

У Тернопільській області вже приватизовано 3 спиртових заводи (Козлівське, Хоростківське та Мишковицьке місця провадження діяльності ДП «Укрспирт»). За результатами проведених аукціонів в державний бюджет надійшло коштів на суму 167,7 млн гривень.

Нагадаємо, що у державний бюджет надійшло 1,53 млрд грн внаслідок приватизації 28 спиртзаводів.