друкувати


В Україні планують «заморозити» використання земель, важливих для збереження довкілля 

21 липня 2021, 16:00

Кліматичні зміни, що останнім часом стали досить помітними в Україні та світі, дійсно мають зв'язок з досить активною експлуатацією природних ресурсів людиною. Таку заяву зробив заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький під час публічного обговоренняу межах Національного діалогу «Трансформація продовольчих систем: український контекст» за темою «Дружнє до довкілля виробництво».

За його словами, кліматичні змінидійсно мають зв'язок з досить активною експлуатацією природних ресурсів людиною, особливо, коли мова заходить про використання землі в сільському господарстві.

«В Україні розораність земель одна з найбільших у світі. Це призводить до втрати значної кількості унікальних природних ділянок та тварин, що проживали на цих територіях. Тому є ідея запровадити так звану «заморозку» тих територій, що є критично важливими до збереження довкілля, з метою їх відновлення та порятунку», – заявив Краснолуцький.

Нагадаємо, публічні обговорення проводяться підегідою Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економіки України та за підтримки Продовольчої та Сільськогосподарської організації ООН.

Нагадаємо, що сільськогосподарське виробництво потребує адаптації до нових умов роботи через зміни клімату.