друкувати


Україні потрібні інвестиції в інфраструктуру і сільське господарство, — Володимир Зеленський

23 березня 2021, 13:00

Україна потребує інвестицій в інфраструктурні проєкти та сільське господарство, планує розвивати державно-приватне партнерство у дорожній галузі. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час зустрічі з очільницею Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо, повідомля прес-служба глави держави. 

«Дуже важливо підтримувати інфраструктурні проєкти в Україні, адже якісні дороги, мости та соціальна інфраструктура важливі для кожного українця. Завдяки інфраструктурним проєктам ми створили 190 тисяч робочих місць у той час, коли через пандемію COVID-19 багато хто втрачав роботу», – сказав Зеленський.

Він наголосив, що Україна планує розвивати державно-приватне партнерство у дорожній галузі. Також під час зустрічі сторони обговорили питання розвитку аграрного сектору України.

Україні треба чимало інвестицій у модернізацію інфраструктури зрошування. Її відбудова буде потужним кроком у розвитку сільського господарства та України як гравця на міжнародному аграрному ринку», – наголосив президент.

Під час зустрічі йшлося про реформу правоохоронних органів, відновлення архітектури антикорупційних органів, питання енергетики. Зеленський заявив, що міністр енергетики має бути незалежною фігурою та працювати над втіленням реформ у галузі.

Президент також запевнив, що Україна зацікавлена у створенні ринкових умов у всіх секторах економіки.

Нагадаємо, торік в агропромислових секторах відбулася інвестиційна криза, співставна із 2009 роком.