друкувати


На Київщині збудують м’ясопереробний завод за підтримки ЄБРР та IFC

17 березня 2021, 12:21

Група компаній «Нива Переяславщини» (Київська область) будує першу чергу м’ясопереробного заводу, де вироблятиме м’ясо-кісткове борошно та жир. Проект фінансується за рахунок коштів ЄБРР та IFC, повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що борошно як високопротеїнова сировина використовується у виробництві кормів для домашніх тварин, а жир – у косметичній та біодизельній промисловості.

Нове виробництво, підкреслили у компанії, буде автоматизованим, високотехнологічним і лояльним до довкілля. Так, наразі триває будівництво очисних споруд.

«Його особливість у тому, що сировина для виробництва продуктів рендерингу не зберігатиметься, а перероблятиметься з коліс: із м’ясокомбінату до рендерингу вона потрапить упродовж 15-30 хвилин», – зазначив директор групи компаній «Нива Переяславщини» Віталій Шакель.

За його словами, потужність перероблення цілком покриватиме потреби заводу.

На цей проект використані кошти ЄБРР та IFC, тому все від початку будівництва і впродовж усього його функціонування буде під контролем керівництва компанії та наших фінансових донорів», – додав Шакель.

Нагадаємо, що