друкувати


Китайські інвестори зацікавились аграрним потенціалом  Херсонщини

2 березня 2021, 16:00

Потенціал Херсонщини в агропромисловій сфері презентували китайським підприємцям. Про це повідомляє most.ks.ua

Через онлайн-зв'язок до спілкування долучилися й китайські підприємці, які працюють у сільськогосподарській галузі.

«Херсонщина –  це унікальна територія, яка має великі можливості та завжди готова до співпраці з інвесторами. Сьогоднішня зустріч має стати початком плідної та взаємовигідної співпраці між Херсонщиною та китайськими підприємцями», – зазначив заступник голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій.

Детальніше про переваги аграрного сектору області розповіла в.о. директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Маргарита Степанова. За її словами, Херсонщина має великий потенціал для розвитку переробної промисловості, адже область є лідером в Україні з вирощування фруктів та овочів. Також розвитку цієї галузі сприяє й те, що Херсонщина — це туристична область.

У свою чергу представники китайської сторони висловили зацікавленість у співпраці в сільськогосподарській сфері Херсонщини. На переконання представника Китайської асоціації малих та середніх підприємств в Україні Ванг Пенга, об'єднання ресурсів та можливостей дозволять домогтися значних результатів.

Підбиваючи підсумки, Дмитро Бутрій запропонував для подальшої співпраці в агропромисловій сфері конкретно визначити вимоги китайських інвесторів до інвестиційних майданчиків, а саме площу, наявність комунікацій та інші аспекти.

Нагадаємо, що китайська компанія Fufeng Group хоче побудувати на території Тернопільської області завод із переробки кукурудзи, щоб створити свою виробничу базу у Європі