друкувати


Уряд визначив основні вектори розвитку малого та середнього бізнесу

26 лютого 2021, 15:00

Уряд визначив в рамках підготовки Національної економічної стратегії до 2030 року основні вектори розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Про це заявила заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ірина Новікова під час другого засідання Секторальної робочої групи з питань малого та середнього підприємництва щодо координації міжнародної технічної допомоги, повідомила прес-служба Мінекономіки.

«Мінекономіки та уряд в рамках підготовки Національної економічної стратегії до 2030 року визначили основні вектори розвитку малого та середнього бізнесу в Україні», — сказала Новікова.

Серед цих векторів:

Заступниця очільника Мінекономіки зазначила, що наразі першочерговим завданням міністерства є консолідація державної національної інфраструктури підтримки та розвитку підприємництва. Для цього Мінекономіки планує зробити наступні кроки: запустити спільно з міжнародними партнерами програми розвитку спроможності бізнес-об’єднань; створити інформаційні, інкубаційні, акселераційні центри підтримки бізнесу з фокусом на інновації та виробничу діяльність; запровадити інститут місцевого бізнес-омбудсмена у кожному регіоні.

Розвиток підприємництва для економіки будь-якої країни – це базис формування конкурентних відносин, наповнення бюджетів усіх рівнів, підвищення стандартів життя населення, — наголосила Новікова.

Нагадаємо, уряд розблокував проведення деяких видів перевірок бізнесу.