друкувати


Тарас Качка назвав найбільш важливу сферу в агросекторі для виконання Угоди про асоціацію

4 лютого 2021, 13:00

У контексті законотворчої роботи, направленої на виконання Угоди про асоціацію, найбільш важливою і вимогливою є сфера безпечності харчових продуктів. Про це заявив Тарас Качка, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, торговий представник України на другому засіданні Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Зазначається, що учасники засідання обговорили плани та ключові пріоритети розвитку відносин між Україною та ЄС у 2021 році та проаналізували стан опрацювання першочергових законопроєктів у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

«Мінекономіки відповідає на сьогодні за імплементацію великої кількості розділів Угоди про асоціацію. Починаючи від торгівлі, технічного регулювання та безпечності продуктів харчування, закінчуючи політикою у сфері захисту прав споживачів і трудову політику», — розповів Тарас Качка.

За словами Качки, у сфері безпечності харчових продуктів вже зроблено дуже багато.

Законодавчий і інституційний розвиток у цій сфері має практичний результат — якість роботи Держпродспоживслужби визнають багато держав світу і відповідно дозволяють імпорт української аграрної продукції до себе. Проте попереду ще багато роботи», — наголосив заступник міністра.

Крім того, під час засідання було проінформовано про наміри та конкретні законопроєкти, які розробляє або супроводжує Мінекономіки, у різних сферах Угоди про асоціацію.

Нагадаємо, що опитування українського бізнесу, проведене Ukrainian Business & Trade Association на замовлення уряду, показало, що більшість українських компаній зацікавлені у перегляді торговельної частини Угоди про асоціації з ЄС.