друкувати


Завершення земельної реформи увійшло у плани п'ятої сесії Верховної Ради

1 лютого 2021, 17:00

У «Слузі народу» розповіли про плани фракції на п'яту сесію Верховної Ради: планується завершити земельну реформу, реформування енергоринку та ринку грального бізнесу. Про це в ході погоджувальної ради ВР розповів перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко. 

«Економічні плани нашої партії незмінні, ми працюємо над нульовою декларацією, над податком на виведений капітал. І я думаю, що ближче до середини або до кінця року будемо говорити про податкову реформу повноцінної», – сказав депутат.

Крім того, на порядку денному сесії реформа соцзахисту, підтримка армії і інфраструктурні проекти.

«Це – завершення земельної реформи, якого всі чекають, але хтось і боїться. Чи не завершено питання щодо грального бізнесу, там потрібно все-таки до розуму довести податкове навантаження, тому що повинна працювати система», – зазначив парламентарій.

За його словами, на порядку денному знаходиться і питання великої приватизації, яка була заблокована через пандемію.

Потрібно займатися реформою енергоринку, що ми зрозуміли завдяки тарифної історії. Потрібно довести децентралізацію до конституційного стану, тобто прийняти зміни в Конструкцію, пов'язані з новим форматом влади з префектурами», – розповів Корнієнко.

Нардеп запевнив, що ближче до кінця року, можливо, буде говорити про повноцінну податкову.

Нагадаємо, що достатньо два місяці для того, щоб поїзд під назвою «земельна реформа» перейшов на якісно нові рейки і нарешті прискорився за останні 19 років.