друкувати


Scania за допомогою білбордів вимагає у Зеленського справедливого правосуддя

3 грудня 2020, 18:00

Шведська міжнародна компанія Scania CV AB, що є складовою частиною групи Volkswagen, програвши суд на 123 млн грн у жовтні, заявила про незаконність прийнятого на користь позивача рішення та звертається до керівництва країни через білборди у Києві. Про це повідомляє Traktorist.uа з посиланням на censor.net. 

Міжнародна компанія Scania CV AB висловлює глибоке обурення рішенням суду Київської області, який задовольнив позов до компанії про стягнення понад 123 млн грн. Автовиробник звертається до президента Володимира Зеленського за допомогою білбордів, які з'явилися в Києві. На зображеннях —  написи «Корумповані рішення суддів вбивають інвесторів» та «Сканія Україна» за справедливе правосуддя».

Ми розмістили кілька білбордів у Києві з метою привернути увагу до проблеми судової реформи в Україні, тобто її відсутності, що не дозволяє залучати інвестиції, які так потрібні країні, - йдеться у повiдомленні компанії.

У «Сканія Україна» подаватимуть апеляцію та заявляють, що європейські цінності та стандарти роботи компанії не дозволяють їй ігнорувати відверто незаконне рішення суду.
 

Ситуація на українському ринку, що склалася навколо такого великого міжнародного інвестора, як Scania, є показником очевидної токсичності інвестиційного клімату в Україні, - відзначається у повідомленні «Сканія Україна».

Нагадаємо, Scania 4-й рік поспіль підтверджує титул найекономічнішого та найекологічнішого вантажного авто.