друкувати


У Києві відбувається українсько-казахстанський інвестиційний форум

15 жовтня 2020, 12:45

Сьогодні, 15 жовтня, у Торгово-промисловій палати України триває українсько-казахстанський інвестиційний форум. Про це повідомляє сайт Торгово-промисловій палати України. 

«Для цього в столицю України прибуде казахстанська делегація з числа керівного складу МЗС РК, Національної компанії «Kazakh Invest», Міжнародного фінансового центру «Астана» та інших квазідержавних структур Казахстану. В рамках заходу буде проведена презентація інвестиційного клімату Казахстану (створених преференційних умов для іноземних інвесторів, законодавчі основи гарантій безпеки інвестицій, форми держпідтримки в різних галузях економіки тощо) і можливостей Міжнародного фінансового центру «Астана» —, ідеться у повідомленні.

Очільник Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков розповів, що товарообіг між Україною і Казахстаном виріс на 13,4% за 6 місяців 2020 року, передає Latifundist.com.

Казахстан є найактивнішим із взаємодії з Торгово-промислової Палатою України. З точки зору нашої організації, ми приділяємо велику увагу розвитку відносин на рівні підприємців між двома країнами. За останній час були створені і Торговий Дім, і Українсько-Казахстанський ділова рада. Це все дає позитивний поштовх, ми бачимо, що навіть в цей непростий час зростає товарообіг між нашими країнами і за 6 місяців 2020 року він зріс на 13,4% », – зазначив Геннадій Чижиков.

За його словами, Україна і Казахстан добре знають один одного, але обидві сторони змінюються дуже динамічно і завдання Торгово-промислової Палати України — відродити новий інтерес між Україною і Казахстаном.

Це не тільки з точки зору енергетичних сфер або агропромислового комплексу, а й машинобудування, автотранспорту, науки, нових технологій. Говорячи про майбутнє, ми розуміємо, що можливості у нас величезні, але є певні труднощі, це питання пов'язані з транспортом і логістикою. Я розумію, що це стосується підприємців двох країн. Ми повинні прийняти зусилля, щоб ці питання зробити більш комфортними для бізнесменів », — вважає Геннадій Чижиков», – зазначив Геннадій Чижиков.

За його словами, Україна і Казахстан добре знають один одного, але обидві сторони змінюються дуже динамічно, тож завдання Торгово-промислової палати України – відродити новий інтерес між Україною і Казахстаном.

Планується обговорення найбільш перспективних напрямків співпраці між Казахстаном і Україною. Учасникам Форуму буде представлена можливість обговорити конкретні питання взаємодії, отримати вичерпні відповіді на питання, що цікавлять, налагодити контакти з казахстанськими представниками і так далі.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що Україну завалюють казахською гречкою, тому що казахські виробники крупи мають конкурентну фору перед українськими, що здешевлює їм сировину на 20%.