друкувати


Бізнесу профінансовано вже 5,5 млрд грн за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

26 серпня 2020, 11:30

За минулий тиждень уповноважені банки Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»  уклали 246 нових кредитних угод на загальну суму 653 мільйони гривень. Загалом, станом на 25 серпня 2020 року, вже видано 2444 кредити на загальну суму 5,546 мільярда гривень. Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

Нагадаємо, уряд показав середньострокові програми держпідтримки агросектору на 2021-2023 роки

Щотижня бізнес подає все більше заявок на фінансування в межах програми 5-7-9. Щоб ще більше підприємців отримали доступ до неї, уряд розробив законопроєкт про державні портфельні гарантії такого кредитування і сьогодні депутати ВРУ підтримали його в першому читанні. Це відповідь на запити бізнесу  отримати кредит у разі відсутності необхідної застави», — прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко

За минулий тиждень за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» банки  рефінансували більш ніж півмільярда гривень (535,6 млн. грн) та надали 76,2 млн грн. інвестиційних кредитів і позик на оборотний капітал. 

Загалом у межах програми вже рефінансовано кредитів на 4,447 млрд грн та видано мільярд гривень інвестиційних кредитів.

За спеціальним антикризовим кредитним пакетом програми, який було введено урядом на час дії карантинних обмежень у зв’язку з всесвітньою пандемією Covid-19,  підприємці вже отримали позик на суму 110,3 млн грн.

Нагадаємо, позику в межах Програми можна отримати в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», а також, відповідно, КредитВест Банк та ОТП Банк.