друкувати


Звільнили з посади відповідального за аграрні дотації директора Господарсько-фінансового департаменту МЕРТ Баграта Ахіджанова

27 травня 2020, 16:17

Звільнили з посади директора Господарсько-фінансового департаменту МЕРТ Баграта Ахіджанова, який відповідає за всю держпідтримку вітчизняного АПК. Цю інформацію AgroPolit.com підтвердив сам Ахіджанов.

Як повідомив Баграт Ахіджанов, з 28 травня він звільняється з посади.

Мене звільнили з посади директора Господарсько-фінансового департаменту. Без переведення. Наказ підписав державний секретар Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Черних. Довели до відома, що з 28 травня він вступає в силу»,— прокоментував ситуацію Ахіджанов.

Посадовець не коментує чи пов'язане його звільнення з МЕРТу з реформою міністерства та відновленням Мінагрополітики. 

Нагадаємо, Денис Шмигаль анонсував поновлення Мінагрополітики, в Офісі президента кажуть: це заблокує виплату держпідтримки аграріям на 2020 рік.

Варто зауважити, що з 22 травня уряд розпочав фінансування бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» у 2020 році за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Повідомляється, що Мінекономіки №936 та №937 затвердило розподіл коштів у розмірі 555 млн грн між уповноваженими банками для перерахування їх на поточні рахунки сільськогосподарських товаровиробників, які придбали техніку та обладнання у жовтні й листопаді 2019 року.

Варто зазначити, що деталі програми держпідтримки 2020 року дещо відрізняються від попередніх. Детально про це читайте у матеріалі: Дежпідтримка для агросектору-2020 – програма кредитування та компенсація відсоткової ставки