друкувати


Кандидатів в рибний патруль перевірили на знання — Держрибагентство

3 лютого 2016, 13:04

1 лютого закінчилося письмове тестування кандидатів у рибний патруль м. Києва та області, а також на посади керівників управлінь в 10 регіонах України. Про це повідомив перший застпупник голови Державного агентства рибного господарства України (Держрибагентства) Павло Гвозденко.

Іспити для 623 кандидатів проходили протягом 3-х днів — з 28 січня по 1 лютого.

«Для відповіді на питання конкурсантам було відведено 60 хвилин. Більшість претендентів дисципліновано та сумлінно поставилася до підготовки та складання іспиту. Проте були і ті, хто намагався схитрити – комісія виявила близько 50 кандидатів, що намагались списувати. 1 людину навіть довелося вилучити із зали і відсторонити після повторного попередження про порушення порядку проведення іспиту», — розповів Гвозденко.

1 – 2 лютого на ініціативу ГО Agro.Reforms.UA («Реформи.УА») та за згодою кандидатів відбудеться перевірка рівня фізичної підготовки кандидатів. Вона передбачає заліки із підтягування (для дівчат – віджимання від підлоги), а також перевірку вміння плавати.

«Рибоохоронні рейди, які часом перетворюються у погоню за браконьєрами, багатогодинні патрулювання акваторії у негоду – це робота, що вимагає від людини фізичної підготовки та витривалості. Перший день перевірки фізпідготовки був дуже корисним – частина кандидатів гідно її пройшла, а деякі кандидати самі зрозуміли, що не створені для фізично важкої роботи. Сподіваюся, проведене тестування сприятиме якості відбору до рибного патруля», — заявив Голова ГО Agro.Reforms.UA Олексій Зубрицький.

Нагадаємо, що після завершення випробування з фізичної підготовки на кандидатів чекає останній етап відбору — співбесіда з конкурсною комісією, що проходитиме з 8 по 14 лютого.

AgroPolit.com