Право на вилов риби виставлятимуть на аукціоні
Право на вилов риби виставлятимуть на аукціоні

Розподіл частки на промисловий вилов риби в цьому році відбувається за новою системою. Про це повідомляє прес-служба Держрибагентства.

"Ми замінили видачу промислових квот терміном на 1 рік на закріплення частки видобутку вилову водних біоресурсів на 5 років. Це дає можливість бізнесу планувати довгострокову діяльність підприємств", - повідомив голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Також при розподілі частки на вилов повністю усунутий суб'єктивізм і людський фактор, оскільки частки розподіляються за формулою, визначеною законодавством України.

Частка видобутку (вилову) визначається у відсотках для кожного користувача водних біоресурсів терміном на 5 років.

За основу береться вилов по кожному користувачеві за 2013 - 2016 рр. і загальний вилов всіма користувачами на цьому водному об'єкті за ті роки.

Нові на ринку підприємства мають право отримати право на вилов риби на аукціоні, де буде виставлено резерв лімітів - до 15% затвердженого ліміту або прогнозу допустимого вилову водних біоресурсів.

Аукціони будуть проходи на початку 2017 р.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

22 жовтня 2016
Вилов риби в Україні виріс на 18%
Вилов риби в січні-вересні 2016 року під внутрішніх водоймах України виріс на 18%, до 40,9 тис. т. Про це повідомляє прес-служба Державного рибного...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...